Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika do 1000zł


Recommended Posts

Poszukuję repliki za około 1000 zł. Szukam repliki do lasu i do cqb. Podobają mi się emki i kałachy ale jednak bardziej mi się emki podobają. Nie wspomniałem jeszcze , że to będzie moja pierwsza replika i jeszcze to jest cena tylko za replikę żeczy takie ja okularki, maski, akumulatory i ładowarki to na to mam osobny budżet. Na początek polecali mi cyme 028 ale ja chce coś lepszego.

Link to post
Share on other sites

Nie ten dział.

Wystarczyłoby przejrzeć forum, szczególnie dział "Jak zacząć?" i odpowiedź, albo chociaż typy nasunęłyby się same. Później w konkretnych tematach można doprecyzować wiedzę na temat konkretnych modeli. 

No i popracuj nad pisownią, bo słabo się to czyta. Wszak, regulamin pewnie przeczytałeś? 

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Huba_lbn napisał:

Obecnie jest coś nie tak z forum, można poprosić moderatorów o przeniesienie tematu do działu "Jak zacząć".

Tak, jest coś nie tak i nie tylko z tym. Od wczoraj nad WMASG prace rozpoczęła nowa firma. Liczę, że tym razem wszystko zacznie działać jak zostało przewidziane. 

Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, Huba_lbn napisał:

Obecnie jest coś nie tak z forum, można poprosić moderatorów o przeniesienie tematu do działu "Jak zacząć".

Jak do lasu i do CQB to przydała by się replika z szybką wymianą sprężyny.

Coś Ci wpadło już w oko?

Rozmyślam nad g&g cm16 srs albo nad specna arms (te wersje metalowe). Nw czy kupować to ,czy ewentualnie dołożyć do evolution airsoft. A jeśli już to jaki model.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...