Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam serdecznie. Czy jest tu ktoś kto potrafiłby mi słownie wytłumaczyć schemat działania ETU od G&G? Chodzi mi konkretnie o kwestię, jak manualnie na otwartym gearboxie sprawić aby silnik pracował non stop (czyli tryb auto)? Dodam tylko, że sama zmiana trybu ognia za pomocą płytki slelektora nic nie zmienia. Cały czas, czy to w ustawieniu semi, auto czy 3 strzałowej serii praca silnika trwa jednakowy czas.

Link to post
Share on other sites

Jeśli ETU zaprogramowane jest na auto to silnik powinien kręcić się cały czas aż do zwolnienia spustu czy padnięcia akumulatora/przegrzania się silnika. Być może padło coś mechanicznego, przerywacz, mikrostyki... ciężko ocenić. ETU jest dość delikatne.

Powiedz jeszcze jaka to konkretnie replika i czy kupiłeś ją w Polsce.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Witam. Podepnę się do tematu. Jeśli źle to przepraszam. Kupiłem wczoraj predatora. Był naruszony czerwony przewód przy tconnect. Przy wkładaniu baterii całkiem się oderwał. Kak dotknąłem do styku do wysiadł bezpiecznik i przepaliło folijke ochronną przy mosfecie. Po wymianie bezpiecznika I zetknięciu znów przewodu. Padł znów bezpiecznik. Z obserwacji zauważyłem, lipnie są przylutowane przewody do mosfetu. Czy po przelutowaniu przewodów oraz wymianie bezpiecznika powinno pomóc? Czy bezpiecznik działa tak, że rozłacza prąd aby uniknąć usterkę mosfetu? I jakby można zapytać gdzie kupić sam mosfet?  W Polsce tylko na tanichm znalazłem i jeszxze cały układ A mi tylko potrzebny Mosfet. Z góry dzięki za odp.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak jak mówi wallop.  Jeśli chcesz w replikę zainwestować to nie ma co ponownie kupować ETU bo to naprawę awaryjny system. Kup Upgrade kit do ETU od Peruna, który zastąpi Ci w całości aktualny mosfet i doda masę użytecznych funkcji. 

No chyba że Perun Optical V2, on by zastąpił mosfet i "kostkę stykową" W ETU lubią padać mikrostyki,  a Perun ma sensory optyczne,  które mają dużo dużo większą żywotność i do minimum ogranicza części mechaniczne powiązane ze spustem. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...