Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dylematy nowego-pomoc


Recommended Posts

 Proszę  moderatorów o przeniesienie do tematu jak zacząć 

Cześć.

Jestem nowy w świecie ASG i rozglądam się za jakąś repliką , do rozgrywek na średnim dystansie.Szukam czegoś w cenie, powiedzmy  500zł . Wiem ,że w tej kwocie szału nie będzie. Zależy  mi na celności repliki i niskiej awaryjności, tak żeby pobiegać z nią z dwa sezony

Zastanawiam się nad tymi:

http://www.taiwangun.com/elektryczne/cm-045-cyma?from=listing&campaign-id=19

 

http://www.taiwangun.com/elektryczne/cm-612-black-cyma

 

Kierując się  wyglądem i cena skłaniałbym się ku emce, bo w zakładanym budżecie kupiłbym jeszcze aku Lipo ale to tka moja myśl.Więc prosiłbym was o radę którą z tych dwóch wybrać i dlaczego ,ewentualnie na czym się jeszcze zastanowić.

Link to post
Share on other sites

O niską awaryjność tej Emki od Cymy bym nie podejrzewał. Tak samo, że pobiegałbyś z nią dwa sezony. 

Najtańszą w miarę sensowną M4 będzie Specna. Już lepiej wziąć wersję Core Specny, niż tą od Cymy. Choć tak jak już kiedyś gdzieś tu pisałem - Core i tak kosztuje zbyt dużo żeby była opłacalna. 

58 minut temu, Huba_lbn napisał:

Od siebie dorzucę jeszcze: https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinu-cm032a-oliwkowa-1152194840.html.  

Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, Budweiser napisał:

Core i tak kosztuje zbyt dużo żeby była opłacalna

 

3 godziny temu, magnifiq napisał:

Ta specna jest  dosyć cieka

:)

Kupisz co będziesz chciał. Wyszukaj na forum hasło "Specna Core" i dowiesz się co o niej sądzą użytkownicy.

Link to post
Share on other sites

A polecicie jakiegoś sprawdzonego kałacha albo kałachopodobnego do 500 zł? Zależy mi na bezawaryjności. Najlepiej gdyby ta replika była sprawdzona przez piszącego. Mile widziana szyna RIS do zamontowania celownika. Zastanawiam się nad JG0515MG chociaż dużo w nim plastiku. Szukałem RK-01 ale chyba go już nie sprzedają. Proszę tylko nie CM028.

A jak nie kałach to inna sprawdzona replika tylko nie emka i nie aug. 

Edited by WuPe
Link to post
Share on other sites

Ta CM.045 wymieniona wyżej jest fajna ale jak z celnością i zasięgiem takiej krótkiej repliki? Szkoda też że nie ma RISa ale to się chyba da zamontować. Strzelał ktoś z tej cymy? Najlepiej jakby te wasze polecane mi repliki miały stalowy czy tam metalowy korpus. 

Edited by WuPe
Link to post
Share on other sites

CM.045 ma stalowy korpus i wiele części. Te suki od Cymy z którymi miałem styczność ładnie strzelały. Długość lufy ma znaczenie, ale o wiele mniejsze niż mogło by się wydawać. Wolałbym mieć replikę z lufą steel bull 280 mm niż Chiński Stock 509 mm.

Gieta w oryginale jest plastikowa, konstrukcja giety sprawia że nie ma problemów z wytrzymałością plastiku jak to ma miejsce w przypadku plastikowych M4.

MP5 ze stalowym korpusem to chyba rarytas. Ktoś to w ogóle jeszcze robi? Kiedyś robiło SRC.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...