Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

problem po wymianie kostki stykowej


Recommended Posts

Witam, mam problem z repliką mianowicie ostatnio przepaliła mi się kostka stykowa, wymieniłem ją na nową.  Teraz przy strzelaniu gdy selektor ustawiony jest na auto replika nie strzela w ogóle a na semi, pierwszy strzał nie strzela a za drugim razem wypadają 2 kulki. używam baterii lipo 11.1 na t-connecty. Replika to cyma 045A

części w replice:
-gumka czarna systemy
-dysza APS
-głowica cylindra Big Dragon
-głowica tłoka POINT
-komora HOP-UP Airsoft PRO
-koła zębate 100:200 SHS
-łożyska kulowe AIMTOP
-cylinder POINT
-okablowanie APS (T-connect)
-prowadnica sprężyny POINT
-silnik F430 AIMTOP
-spręzyna 130 GUARDER
-tłok aluminiowy CNC
 

Edited by samueloxx
Link to post
Share on other sites

No widzisz. Powymieniałeś kupę części w swojej replice. Jak każdy kto chce ulepszać swoją miłość. Ale prawda jest taka że choć byś wstawił najlepsze części do swojej repliki. To i tak ta pieprzona  kostka stykowa i tak prędzej czy później (a raczej prędzej) wpędzi Cię w nerwicę. A najfajniejsze jest to że nigdy nie można na niej polegać. Np. jest impreza CQB single only. No i masz gościa w celowniku, odległość spoko. Przestawiasz selektor na single, strzelasz. A tu idzie seria. Podchodzi do Ciebie sędzia ( no osoba pilnująca gry jak zwał. U nas tak jest). I mówi Ci. My już panu dziękujemy w tej strzelance i następnej w kolejności. I nie ma tłumaczenia. Walczyłem z tymi kostkami kupując oryginalne do danej repliki i coraz lepsze, coraz droższe uznanych firm i gówno. A nie nadmieniłem że od początku zawsze stosowałem jakiś prosty mosfet, który miał zapobiegać wypalaniu się styków między innymi. Krótko mówiąc. Dzisiaj jak planuję jakiś tuning repliki. To zaczynam od wymiany tej pieprzonej kostki na jakiś układ elektroniczny. Ja np. zaufałem w Perun Optical V2. który zastosowałem w jednej, a później w drugiej swojej replice. I od jakoś pól roku śpię spokojnie. Bo wiem że jak nacisnę na spust. To wiem co wyleci z lufy. 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...