Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

W tym roku jest kilka realnych zmian, jak zmniejszony limit uczestników i nowy teren rozgrywki.

Rozgrywka odbędzie się już w przyszłym miesiącu, wejściówki sprzedane już praktycznie pół roku temu.

Moja ekipa wciąż potrzebuje jednej wejściówki do strony partyzantki. Gdyby ktoś z chętnych nie mógł się wybrać, albo miał inny dostęp do wejściówki: dajcie proszę znać, chętnie odkupimy.

Link to post
Share on other sites

Niestety mamy w ekipie ten sam problem. 1 brakujący bilet do frakcji partyzantów potrzebny. Z tego co napisali organizatorzy, niestety nie przewidują zwiększenia puli o listę rezerwową ani zwiększenia ilości miejsc. Także ludzie pomóżcie. Teraz razem z LogaNem potrzebujemy już dwóch biletów ;)

Link to post
Share on other sites

Jak Ci poszło? U nas udało się odkupić w sumie dwie wejściówki, bo w międzyczasie jeszcze jedna osoba zdecydowała się, że chciałaby jechać. Jedną dorwaliśmy przez FB (na profilu BW się odezwał chętny na sprzedaż), a drugą wejściówkę sfinalizowaliśmy pod koniec tego tygodnia - był odzew na moje ogłoszenie na forum BW.

 

Jeśli jeszcze szukasz - polecam forum BW, bo tam trafia 90% wejściówek z drugiej ręki, a teraz był niemalże wysyp. Problem w tym, że oficjalnie jutro jest ostatni dzień na dokonywanie zmian w biletach, więc trzeba by się dogadać z ewentualnym sprzedającym, by zmienił dane biletu zanim jeszcze dostanie kasę.

Normalnie pewnie nikt nie zaufałby, ale w sytuacji kiedy i tak bilet miałby mu przepaść, to kto wie ;).

Link to post
Share on other sites

Też nam się udało. Czatowałem na forum BW i faktycznie byłem pierwszą osobą która odezwała się do gościa sprzedającego bilet, a taki postawił warunek. Także Ryży jedzie, więc jesteśmy w komplecie regularnie od 4 lat ;). Masakra była tylko przy oczekiwaniu na potwierdzenie przepisania gracza przez orgów....

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...