Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Serwus

Kupiłem niedawno replikę gr16 g&g, ale po pierwszej strzelance jestem trochę rozczarowany zasięgiem.

Co mogę w miarę bezinwazyjnie zmienić? Myślałem o lufie precyzyjnej (gumka jest zielona, oryginalna). I teraz pytanie- jaka oraz jakiej długości? Oryginalnie jest 357mm, zastanawiam się czy wrzucenie dłuższej i precyzyjnej doda coś do zasięgu, czy wystarczy sama precyzyjna o standardowej długości? Zastosowanie głównie las. Chciałbym się zamknąć w jakiś 100-130 pln.

Dzięki za czas :)

Link to post
Share on other sites

Jaki masz zasięg że jesteś rozczarowany?

Ile masz fps? Nie chodzi mi o fps podane przez sklep, tylko czy Twoja replika była przy Tobie chronowana.

Bez otwierania GB można tylko bawić się w lufę, komorę i gumkę. Do 130 zł to wystarczy tylko na tańsze precki, na przykład stalowa ZCI. Długości lufy nie zmieniaj. Standard eMkowy 363 jest wystarczający. Sprawdź czy gumka/lufa nie jest od środka brudna lub nie jest w smarze/sylikonie. Nowe repliki potrafią być za bardzo nasmarowane przez co brudzi się lufa i gumka i gumka nie podkręca kulek. Z tego samego powodu nie należy psikać sylikonem do magazynka. Tak magazynek będzie lepiej działał, ale co z tego jak kulki i przez to gumka będą w smarze/sylikownie i nie będzie podkręcać kulki i zasięg spadnie o połowę, jak nie więcej.

Link to post
Share on other sites

nie mam dostępu do chrono. Gość od którego kupowałem chronował i wyszło koło 420fps na 0,2.

Zasięg skuteczny to na oko 30-35m potem loteria. Bardzo podobny do stockowych cm028.

 

@edit 

przeczyściłem lufę, ma ręczniku było sporo czarnego smaru, sprawdzę przy świetle dziennym czy coś się poprawiło

Edited by Looper
Link to post
Share on other sites
16 godzin temu, Looper napisał:

Zasięg skuteczny to na oko 30-35m

Zmierz

 

16 godzin temu, Looper napisał:

nie mam dostępu do chrono. Gość od którego kupowałem chronował i wyszło koło 420fps na 0,2.

Zmierz ponownie

 

16 godzin temu, Looper napisał:

Gość od którego kupowałem

Czyli replika używana

 

17 godzin temu, Looper napisał:

I teraz pytanie- jaka oraz jakiej długości? Oryginalnie jest 357mm, zastanawiam się czy wrzucenie dłuższej i precyzyjnej doda coś do zasięgu, czy wystarczy sama precyzyjna o standardowej długości? Zastosowanie głównie las. Chciałbym się zamknąć w jakiś 100-130 pln.

O lufach precyzyjnych jest oddzielny temat, który dość szeroko opisuje co aktualnie warto kupić oraz jaki wpływ na zasięg ma długość lufy.

 

Na ten moment nie da się nic stwierdzić.

Link to post
Share on other sites
W dniu 25.03.2019 o 12:52, wallop napisał:

Zmierz

40m sylwetka człowieka 4/5 strzałów, na większą odległość loteria (kulki 0,25)

Zmierz ponownie

nie mam dostępu do chrono, a szkoda mi wydawać kase, na coś co użyję kilka razy

Czyli replika używana

koleś likwidował sklep, chyba jestem w stanie rozpoznać czy replika jest nowa czy używana :)

O lufach precyzyjnych jest oddzielny temat, który dość szeroko opisuje co aktualnie warto kupić oraz jaki wpływ na zasięg ma długość lufy.

 

Na ten moment nie da się nic stwierdzić.

 

Edited by Looper
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...