Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.041B - MP5


Recommended Posts

Limitowana edycja MP5 Cymy wykonana ze ZnAl-u. Za tą cenę - kusi. Tym bardziej, że od dawna myślę o zakupie MP5, a plastik to jednak nie to samo. 

https://www.taiwangun.com/elektryczne-2/cm-041b-blue-limited-edition-cyma

Jak ktoś będzie miał ją już na stanie to chętnie dowiem się jak ze spasowaniem. Czy faktycznie "brak luzów" jak w opisie z TG. 

Swoją drogą, ciekawe ile w tym wypadku znaczy "limitowana". 

Link to post
Share on other sites

To i tak bardziej taki kaprys na "czas przejściowy" i jakieś CQB, więc skłonny byłbym nawet JG kupić jakby mnie bardziej pokusiło.

Metalowa Cyma się dość niespodziewania dla mnie pojawiła i stąd moje rozmyślania. 

W cenie SRC to bym już o MP5 nie myślał, bo ja się z M4 nie potrafię wyleczyć. Tylko ciągle czasu i mobilizacji funduszy do zakupu brakuje. 

No i większość PLN-ów pochłania jednak ASH.  ;)

Edited by Budweiser
Link to post
Share on other sites

Ależ mp5 od cymy chyba zawsze były metalowe.

Ja mam plasticzane JG i do okazjonalnego cqb wystarcza. Nawet dokupiłem sobie znalowe body. Po dołożeniu dodatkowego frontu ris całość ważyła 4kg i po paru godzinach ciążyła na tyle, że wróciłem do plastikowego setu :) .

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
W dniu 1.04.2019 o 13:01, mareq napisał:

Ależ mp5 od cymy chyba zawsze były metalowe.

Ale nie były dostępne w naszych sklepach i jedyną alternatywą było JG. 

Cyma z niebieskiej edycji limitowanej wraz z wstępnym setem dziś zamówiona. Jak przyjdzie to się pochwalę zdjęciami, a po pierwszym strzelaniu odniosę się do kultury pracy. 

W przyszłości pewnie chciałbym co nie co w środku zmienić. Zobaczymy co uda się z niej wyciągnąć. Chciałbym zbić do 350 fpsów i może zwiększyć rof. Zobaczymy. ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
W dniu 2.05.2019 o 15:17, Budweiser napisał:

Cyma z niebieskiej edycji limitowanej wraz z wstępnym setem dziś zamówiona. Jak przyjdzie to się pochwalę zdjęciami, a po pierwszym strzelaniu odniosę się do kultury pracy

Witam. 

Mógłbyś opisać jak wrażenia po takim czasie użytkowania, i co w tym egzemplarzu znaczy limitowana?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Temat z mojej strony umarł niestety, a szkoda bo zapowiadało się nieźle, ale niestety się zawiodłem.

Na trzecim strzelaniu Cyma złapała dziwny luz na froncie (razem z lufą) i można było nią dość swobodnie poruszać w poziomie. Tragedia. 

Na celność jako tako to nie wpływało, ale podczas chwytu luz irytował mnie niemiłosiernie. Także chyba definitywnie zraziłem się do chińczyków będących czymś innym niż repliką AK. 

Nawiasem mówiąc to ogólnie replika bardzo fajnie leżała w łapie. Spora waga zdecydowanie na plus. Kij, wie czy to mój egzemplarz miał feler, czy ogólnie seria ma kłopot ze zmęczeniem materiału w tym miejscu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...