Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cyma 127 oraz 030


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Na kanale YouTube - Tanichmilitariów pod filmem z Cm127 były podane nazwy różnych pistoletów i któraś tam odpowiadała właśnie tej replice, ale nie pamiętam nazwy. Więc prawdopodobnie jest to jakaś tam kopia glockopodobnej konstrukcji. 

Mam ją i w działaniu i budowie to to samo co Cm030.

A Glocków od cymy już nie będzie, bo nie mają licencji na ich produkcję.

Link to post
Share on other sites

Ja nie twierdze, że im to przeszkadza, ale by uniknąć problemów przerzucili się na produkcje Cm127. Co w cale nie jest złym pomysłem, bo to dalej ich glock, który jest nawet tańszy, a w środku mamy idealnie tą samą platformę, myślę, że sprzedaż będzie na podobnym poziomie co cymoklocka.

Choć nie pogniewałbym się, jakby jakąś partię glocków znów puścili :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Łeż waszmości zadaję. Od maja 2015 - czyli w sumie od 4 lat - nikt nic takiego nie pisał.

Owszem, była informacja o kaburach, ale odnosiła się do CM.030. A ja pytam o CM.127, który - już na pierwszy rzut oka - Glockiem nie jest. Choć niewątpliwie jakąś jego pochodną.

Wobec czego ponawiam pytanie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

I sam na nie odpowiadam: CM.127 do sztywnej kabury na Glocka nie pasuje, i pasować nie będzie. Za szeroki. Nie widzę opcji, żeby to przerobić sensownie. 

Natomiast zupełnie ładnie pasuje do ładownicy na 1 magazynek od eMki. Wiec tym się pewnie w moim przypadku skończy.

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...