Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam!

Przybywam na forum z problemem, a mianowicie planuje zakup gazowego colta 1911. Po przejżeniu wielu modeli, najbardziej moją uwagę przyciągnęły modele od KJW i KWC. Oba mają dosyć dobre opinie i podobne ceny. KWC kusi oznaczeniami ale przeraża dostępność części i magazynków. Do KJW chyba nie ma problemu z częściami i magazynkami jednak nie ma oznaczeń. Mam wrażenie że KWC ma przychylniejsze opinie. Mogę jeszcze dodać że interesował mnie KJW na green gas. Ewentualnie myślałem o army ale opinie ma różne. Tak więc: co wybrać?

Edited by Kiston123
Link to post
Share on other sites

Obie klamki (KWC i KJW) są fajne. Na Army nie patrz.

KWC jest chyba tylko na CO2, ale mimo to ma poniżej 350 fps. KJW może być i na CO2 i na GG, ale wersja na CO2 ma wystający magazynek.

Z KWC problem z częściami polega na tym że trzeba je zamówić z Taiwanu i tyle ;)

Ja mam KWC od dawna (już chyba z 5-6 lat) i jeszcze działa, choć jest już rozklekotana.

Jak padnie to myślałem czy nie kupić ponownie 1911 od KWC tylko że w wersji z RISem lub CZ P-09, które robi KWJ dla ASG. Ale paść nie chce ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Używałem jej ponad 7 lat i paść nie padła, ale była już bardzo rozklekotana, nie działały już chyba żadne bezpieczniki, ale to co przeważyło to były dwie sytuacje kiedy wypadała mi blokada zamka. Raz znalazłem od razu bo nawet widziałem jak mi wypadała, za drugim razem szukałem z 30 min i na farcie znalazłem. Ale to był koniec faktycznego używania jej na strzelankach. 
Sprzedałem z dwa lata temu, a tak naprawdę to sprzedałem magazynki i replikę dorzuciłem gratis ;) Magazynki są mega, 6 lat i żadnych problemów.

Jak części nie było w sklepach to pisałem do KWC i o dziwo można było u nich zamówić pojedyncze części, wiadomo że przesyłka nie jest tania, ale się da.

Teraz mam AAP-01, kupiłem na fali popularności, jak jeszcze można było ją dorwać za 300 zł. Ale te glockowe magi na CO2, czy to od WE czy KJW nie są tak dobre jak te do 1911 od KWC.
AAP01 teraz kosztuje 400-500, a 1911 KWC chyba +700. Mógłbym je porównać, ale to jak porównywanie jabłek i pomarańczy ;)

1911 KWC naprawdę polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

No z tym army to nie tak do końca, z miesiąc temu kupiłem nightstorma r32 , na 1 nabicie 60-70 strzałów. Wykonanie całkiem przyzwoite , ostre krawędzie, matowy ( najpewniej anodowanie , a nie malowany) , luzy bardzo małe , poprawione kilka pierdół w środku względem poprzednich serii,  po wymianie gumki HU na ML 2021 kręci 0.4g kulki na 60m bez problemu. Ja jestem pozytywnie zaskoczony i zadowolony z repliki, army sporo poprawiło w nowych klamkach , jak dla mnie za te 390pln warto. Replika wykonana przyzwoicie , działa bdb , nie mogę się do niczego przyczepić ... jest naprawdę spoko za te pieniądze. Jeszcze kilka lat temu sam bym odradzał armiaka , ale te nowe to zupełnie coś innego. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...