Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomysł na zerwany gwint upper receiver


Recommended Posts

Witajcie,

potrzebuję burzy pomysłów w jaki sposób połączyć na stałe lufę zewnętrzną z upperem i delta ringiem. Problem polega na tym, że fabryczny gwint wyrobił się i niestety nie trzyma już tak jak powinien. Różnica między gwintem w delta ringu a gwintem uppera zrobiła się na tyle duża, że pierścień można nałożyć i zdjąć z korpusu bez jego wkręcania :)

Nowy upper będę miał koło września, bo tak to jest z dostępnością części do KWA, lecz do tego czasu muszę wymyślić coś, co pozwoli mi złożyć całość do kupy w miarę solidny sposób. 

Pomysły na które wpadłem do tej pory to

- taśma teflonowa

- klej na gorąco

Pozostaje tylko kwestia, czy połączenie wykonane za pomocą jednego z tych dwóch specyfików będzie na tyle solidne, żeby lufa nie została wraz z szynami w rękach podczas strzelania? :D Tak jak pisałem wcześniej, aktualny upper i delta ring pójdzie do śmieci, po tym jak otrzymam nowy, więc połączenie między nimi może być zrobione nawet w sposób drastyczny, uniemożliwiający swobodne odkręcanie.

Czy macie jakieś doświadczenia związane z podobnym problemem i jakieś pomysły jak to tymczasowo rozwiązać? Pozdrawiam!

59163297_2258447831136666_1543095957481062400_n.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...