Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nie widziałem tematu odnośnie plucia tudzież innych problemów przy "suczce" dlatego też zakładam ten temat.
Generalnie problem polega na tym, że na trybie automatycznym pierwsze 5/10 kulek (nie wiem od czego to zależy) leci normalnie, lecz po tym od 1 do 4 nawet strzałów leci na jakieś 2 metry w porywach do 5 :(.
Dodać mogę jeszcze jedną... usterkę? Mianowicie chodzi o to, że przy zmianie trybu ognia z blokady na automatyczny oraz pojedynczy nie ma problemów, lecz gdy zmieniam z pojedynczego na automatyczny dalej strzela pojedynczymi. Wie ktoś o co może chodzić?
Gdyby tego było mało chciałbym się dowiedzieć, czy taki "luźny" magazynek jest w porządku. Mam na myśli to, że po wpięciu go chodzi lekko na boki, jakbym miał na oko określić to tak maksymalnego wychylenia w lewą stronę do prawej jest jakieś 10 stopni? Lepiej tego określić niestety nie umiem :(.

Jako takie informacje dodam, że replika jest full stock, nic nie grzebane, jedynie przestawiłem lekko hop-up'a. Tak to części stockowe, bateria itd. też. Być może to wina kulek: specna arms core 0.23g.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
2 godziny temu, Driver2503 napisał:

Hej

Kulki specny arms core nadają się jedynie do kosza często w różnych replikach powodują zacinki plucie i inne takie numery zacznij od porządnych kulek .

Same kulki Specna Arms są jak najbardziej okej przy stockowej lufie, ale już wersja Core nadaje się owszem tylko na śmietnik. Sam się nacialem.

 

Dobre kulki które nigdy Cię nie zawioda to np BLS

Link to post
Share on other sites
W dniu 13.06.2019 o 15:40, Redmonk93 napisał:

Same kulki Specna Arms są jak najbardziej okej przy stockowej lufie, ale już wersja Core nadaje się owszem tylko na śmietnik. Sam się nacialem.

 

Dobre kulki które nigdy Cię nie zawioda to np BLS

Bardziej skłaniał bym się ku G&G

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Miałem tak samo w swojej i to nie jest winna kulek a jak u mnie było połączenia gearboxa z komora hop up'a. Dopiero tam spasowanie uszczelnienie całej komory pomogło. A co do trybów  ognia to wina chyba przełącznika bo jak rozebrałem całość wyczyściłem i nasmarowałem to pomogło. Ogólnie chyba cm045 miała taką partie chyba, bo już kilka razy widziałem taki problem i sam miałem.

 

Edited by sumek93
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...