Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika na początek do 500-600zl


Recommended Posts

Na wstępie proszę moderację o przeniesienie tematu bo nie mogłem dodać do "jak zacząć"

A więc po długich poszukiwaniach i czytaniu masy tematów na wmasg bezowocnie poddaje się, jeden mówi że cm 045 to najlepszy wybór, drugi że za tą cenę lepiej już sa s02/sa core a trzeci że na start to tylko g36 JG Bo m4 poniżej tysiąca to badziewie a ak nie ma risow i będę płakał. Głowa mi odpadnie zaraz

Nie mam już siły i potrzebuje ostatecznie to rozwiązać, napisze wszytko w punktach żeby było przejrzyście

1. Replika na początek budżet 500zl

2. Cm045 jest super ale kompletnie nie odpowiada mi wygląd

3. specna podobno się łamie i jest nieopłacalna ale m4 to moje marzenie

4. Gieta jest taka.. nijaka, ludzie mówią że w tej cenie można w tych czasach dorwać coś lepszego i koło się zatacza

5. Moje oczekiwania:

-zaczynam dopiero ASG (parę lat temu kupilem cm028 ale odpuściłem po tym jak po tygodniu padła zmiana ognia a ładowarkę zgubiłem)

- ma działać (w przeciwieństwie do NIEZNISCZALNEJ cymy którą każdy polecał)

 Czy cos się magicznie zmieniło w ostatnich dniach i pojawili się  zawodnicy ? Ta trójka to top 3 co ludzie polecali w tym budżecie

Link to post
Share on other sites

W tym budżecie sensowne są: giety JG, seria RK Boyi, kałasze Cymy też były polecane. Dobrej emki raczej nie dostaniesz, chyba, że dorwiesz dostawę Evolution Airsoft na zbrojowni, ale gdybyś był w stanie dorzucić ok. 150 zł to mógłbyś porwać się na HK416/M27 IAR od Specny, chyba jeszcze są w promocji za ok. 730 zł.

Link to post
Share on other sites

Te hk i m27 od specny na promocji na zbrojowni szukać? O boyi naczytałem się wiele złego ostatnio a na cyme tak jak mówie, stać mnie tylko na 045, myślałem solidnie nad tą gietą ale te polimerowe body, nie łamie się to? Przyznam że psuje wszystko co wpadnie mi w ręce :p

edit: znalazlem EA na zbrojowni ale po 900zl m27 za 800zl

 

Edited by Anonowy
Link to post
Share on other sites

HK/M27 szukaj na gunfire, seria H. Ewentualnie seria Edge, podobno ciut lepsze w środku, ale nie miałem okazji używać, może ktoś inny powie coś więcej.

Co do giety, nie powinno się złamać, oryginał też jest zrobiony z polimeru, natomiast trzeba uważać na odpadające dźwignie selektora ognia. Mi odpadła prawa dźwignia na pierwszej strzelance, ale poodbno to jest kwestia dokręcenia małego imbusa (nie sprawdzałem) :P Generalnie body w moim egzemplarzu było solidne.

Boyi - też coś ostatnio słyszałem, że się zmechacili, choć moja RK02, kupiona bodajże rok temu jest w porządku. Po weekendzie wystawie ją na sprzedaż, gdybyś był zainteresowany to zapraszam na pw.

 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...