Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Która firma warta zaufania?


Recommended Posts

Witam serdecznie! Mam pytanie. Dlaczego repliki Spartac są tak źle teraz oceniane? Osobiście chcę kupić swoją pierwszą replikę i znalazłem SRT-18 w dobrej cenie ale nie wiem czy kupować czy jednak lepiej nie. Proszę o poradę i wyjaśnienie dlaczego Spartac jest teraz nieopłacalny ;)

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, JuheXeK napisał:

Witam serdecznie! Mam pytanie. Dlaczego repliki Spartac są tak źle teraz oceniane? Osobiście chcę kupić swoją pierwszą replikę i znalazłem SRT-18 w dobrej cenie ale nie wiem czy kupować czy jednak lepiej nie. Proszę o poradę i wyjaśnienie dlaczego Spartac jest teraz nieopłacalny ;)

Spartaki to warto jedynie za 150zł z komisów kupować jeżeli są w dobrym stanie oczywiście jeżeli to seria AK . 

Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, wallop napisał:

Spartac nigdy nie był opłacalny. Już lepiej kupić Cyme czy Specnę Core.

Zależy jaki typ repliki Cię interesuje i jaki masz konkretnie budżet.

Budżet tak powiedziałbym do 350 zł i używkę mam zamiar kupić a SRT 18 od Spartaca mi się bardzo spodobało tylko właśnie wszyscy narzekają na tę firmę i sam już nie wiem :/

Link to post
Share on other sites

Nie kupuj używanej repliki w takiej cenie. Najczęściej jest to szrot. Jako laik kupujesz replike w ciemno i jeśli nie masz możliwości sprawdzenia kub żadnego znajomego, który ogarnai temat to odpuść i kup nowa w sklepie. 

Doloz jeszcze 100-150zl i kup cm045. 

Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, wallop napisał:

Nie kupuj używanej repliki w takiej cenie. Najczęściej jest to szrot. Jako laik kupujesz replike w ciemno i jeśli nie masz możliwości sprawdzenia kub żadnego znajomego, który ogarnai temat to odpuść i kup nowa w sklepie. 

Doloz jeszcze 100-150zl i kup cm045. 

Ok zobaczę co da się zrobić pozdrawiam :D

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...