Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika akumulator i ładowarka.


Recommended Posts

Witam ponownie! Jest to mój drugi temat jaki publikuję, gdyż nurtuje mnie pewna rzecz. Ostatnio posłuchałem porady kilku z was pod poprzednim tematem i znalazłem dwie dobre repliki od Cymy. Mianowicie zastanawiam się nad kupnem Cymy CM.515 lub CM.513 i obie mają gearbox v.2 (metalowy oczywiście). Lecz wolałbym zmienić akumulatory na inne i znalazłem akumulator Li-Ion 5200 mAh 7,4V 15C T-Connect lecz nie wiem czy nadadzą się do tych replik lub przynajmniej jednej. Szukałem też ładowarki do tego akumulatora lecz nie znalazłem takowego na Taiwangun. Są tylko ładowarki do akumulatorów Li-po i Ni-mH, a do Li-ion nie znalazłem :/ Dlatego przychodzę z pytaniem: Wiecie gdzie można kupić ładowarkę która nada się do tego akumulatora i czy wejdzie do którejś z tych replik i ewentualnie co wypadałoby przerobić w replice aby to zadziałało? Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

Link to post
Share on other sites

Przepraszam popełniłem błąd, wybrałem Cymę CM. 515 i niepotrzebnie napisałem, że jeszcze wybieram pomiędzy 513 a 515 a już wybrałem 515. Mimo wszystko nadal potrzebuję odpowiedzi na moje pytanie ;)

Edited by JuheXeK
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...