Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam 

Przychodzę do Was z pewnym pytaniem w zakresie kosmetyki. Mianowicie chciałbym zmienić wygląd mojego Lugerka. 

Mam pomysł na dwa warianty i chciałbym wybrać jeden z nich :

A) poprzecierana miejscami oksyda 

B) lepszy stan, ładna oksyda z połyskiem 

Teraz Lugerek jest pokryty czarną półmatową farbą która imituje oksydę, jednak chciałbym go poładnić

Jak osiągnąć taki efekt na tej replice? Który wariant będzie łatwiej osiągnąć i który będzie się lepiej prezentować? Jak to wpłynie na gwarancję? I oczywiście czym ten efekt zyskać? Dodałbym też jakieś sygnatury 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc 

DSC_0600.JPG

ab1f8244-c896-4a89-a65c-3d665363682d.jpg

images (49).jpeg

1940_and_1939_033.jpg

60858618_2404666086264630_3875706253747658347_n.jpg

2022.jpg

Link to post
Share on other sites

Najprostrzy sposób: przetrzyj metal bardzo drobnym papierem ściernym zamoczonym w wodzie, okładzinę rękojeści potraktuj najpierw brązową farbą mat (może być Fosco itp.) a potem delikatnie spryskaj czarną olejną/akryl, zamaskuj czarnym flamastrem, najlepiej kilka razy zmywalnym, wszelkie oznaczenia ASG. W załączeniu mój sprzęt.

20190702_231728.jpg.25b420b9ba7855c632228f3f8368fbe7.jpg

 

20190702_231720.jpg

Edited by SikorPL
Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź, co do okładek to raczej zmienię je na drewniane, metal chciałbym żeby wyglądał na starą stal, lub na pokryty oksydą czarno-błękitną lub szarą, ja mam dokładnie tą samą replikę, tylko w wersji 4,5mm, sygnatury chciałbym dobić na kolanku numer producenta, wszędzie numery, na górnym szkielecie przy lufie waffenamty, tak aby wyglądał jak oryginał :) 

Link to post
Share on other sites

Próbowałem zamienić okładki na drewno - w moim KWC okazało się to niemożliwe ze względu na b.wąskie kawałki plastiku wsuwające się pod metal (mam te okładziny jeszcze na sprzedaż - gdyby ktoś chciał). Jeśli to się komuś udało pokażcie.

Kangurka, jak będziesz miał sposób na nadawanie sygnatur (wektory pod laser?) daj znać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...