Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. mam pytanko. dość dziwne zapewne, ale nie znam się^^ kupiłem nie dawno karabin specny SA-B15. teraz muszę przygotować go do CQB... według opisu na militaria.pl skąd kupiłem bazowo ma zamontowaną sprężynę dającą ~410 fps a dołączoną w pudełku ~310 fps. teraz go rozebrałem i okazało się, że ta niby silniejsza jest troszke grubsza ale i krótsza od tej "słabszej". troszkę mnie to zaniepokoiło... Która to która? bałgam pomocy bo w sobotę jadę na CQB XD

IMG_20190709_185952.jpg

Link to post
Share on other sites
42 minuty temu, Nagash napisał:

Witam. mam pytanko. dość dziwne zapewne, ale nie znam się^^ kupiłem nie dawno karabin specny SA-B15. teraz muszę przygotować go do CQB... według opisu na militaria.pl skąd kupiłem bazowo ma zamontowaną sprężynę dającą ~410 fps a dołączoną w pudełku ~310 fps. teraz go rozebrałem i okazało się, że ta niby silniejsza jest troszke grubsza ale i krótsza od tej "słabszej". troszkę mnie to zaniepokoiło... Która to która? bałgam pomocy bo w sobotę jadę na CQB XD

 

masz łatwy system zmiany sprężyny. weź obydwie i idź na strzelankę. na miejscu Cię przechronują i najwyżej pomogą zmienić szybko na cqbówkę.

Link to post
Share on other sites

pisałem też do militaria.pl i napisano mi, że jest odwrotnie niż w opisie i ta po lewej zwiększy moc w przypadku mojego modelu. mam przez to sieczkę w głowie a nie widzi mi się rozbierać go na miejscu. inne fora zagubiły mnie jeszcze bardziej

Link to post
Share on other sites

Weź do ręki obie i ściśnij je. Sprawdź która daje większy opór i zamontuj tą, która daje mniejszy.

@UP gwarantuje Ci, że ta po prawej stronie jest słabsza. Długość spręzyny nie ma aż tak dużego znacznie co grubość drutu. Wątpie też aby ta po prawej dawała większy opór. Mam sporo sprężyn Specny i innych chińczyków.

Edited by wallop
Link to post
Share on other sites
40 minut temu, wallop napisał:

Ta po prawej to słabsza.

@Redmonk93 jeśli musi wyciągać gb z body to trochę lipa. Są też wersje bez QSC :)

sam mam mieszankę w swojej replice.. bo gb z qsc, ale body bez tej opcji bo jakieś boyi metalowe.. da radę to ogarnąć w dwie minuty przed strzelanką na spokojnie :D sprawdzane :D

Edited by Redmonk93
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...