Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Hej :) Mam ZetBeka w kolekcji, z tego co Cię interesuje:

- wykonanie: bardzo dobre, kitajce się postarali; nic nie lata, nie trzeszczy, sam karabin jest solidny, fest ciężki, jedyne co może razić absolutnych purystów to fakt że rączka transportowa nie blokuje się tak jak w oryginale

- co do sprawowania: niestety info z drugiej ręki (od poprzedniego właściciela, u mnie rkm po prostu leży w kolekcji), ale wieść głosi że bardzo dobre, replika przemieliła parenaście tysięcy kulek bez najmniejszego problemu; w środku GB podobny jak w M14, także z tuningiem też nie powinno być problemów

- wierność oddania: jak wyżej, jedyną "wadą" jest nieblokowalna rączka transportowa, poza tym wszystko oddane bardzo wiernie w stosunku do oryginału, bardzo wdzięczny materiał pod "dokoszernianie" (zabejcowania drewna, przetarcie powierzchni metalowych wełną stalową), do tego świetny smaczek - rkm ma wymienną lufę jak w oryginale :)

Jeśli chciałbyś coś jeszcze wiedzieć to pisz śmiało tutaj albo na priw :)

DSCN0053.JPG

Link to post
Share on other sites

Jakbyś był zainteresowany i chętny się dogadać, to mógłbym Ci puścić mojego - powoli wyprzedaję sporą część kolekcji bo szykuję się do wyjazdu za granicę, zawsze lepiej puścić sprzęt w ręce maniaka ASH niż rekomana który dezintegruje replikę na evencie ;) Zadbany, dokoszerniony, do tego niedostępna w kraju wersja z oryginalnym oznaczeniami

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...