Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, mam do was zasadnicze pytanie, a owe pytanie brzmi która z firm ma lepsze wykonanie replik PDW ( WEI-E TECH vs EMG). Jestem skłonny wydać trochę PLN na replikę jednej z tych firm. Interesuję mnie wykonanie replik co2/green gas łącznie z magazynkami. Liczę na waszą pomoc, mam nadzieję że tematyką trafiłem w odpowiedni dział :)

Link to post
Share on other sites

Z tego co kojarzę to EMG PDW to są repliki od WE tyle że na licencji. A repliki co2 czy GG niczym się nie różnią fabrycznie tylko magazynkiem. Stare magazynki na GG były do kitu ale wyszła nowa wersja  V2 i są inaczej łączone więc już nie puszczają gazu i łatwiej się je konserwuje.

Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że zasilanie zależy tylko od magazynka? np. kupując replikę gg można zasilać co2 i nie będzie to miało większego ani mniejszego wpływu na replikę? Ale wracając do tematu gdybyś miał wybierać, co byś wziął? ( Dołączam pytanie gg czy co2? )

Link to post
Share on other sites

przy co2 szybciej zużywają się części ze względu na większą moc.

 

Nigdy nie używałem co2, moja gieta od WE nie posiada magazynków na co2 więc brak mi doświadczeń a pistolety czy pistolety maszynowe tez zawsze miałem na GG.

 

CO2:

plusy

-większa moc

-mniejsza podatność na niskie temperatury

minusy

-nie dobijesz maga, więc gdy kończy się nabój spada moc lub wymieniasz po każdym wywaleniu magazynka ale wtedy rosną koszty użytkowania

-po skończonej strzelance, usuwasz we wszystkich magazynkach kapsuły i do kosza inaczej rozszczelnią ci się magazynki.

green gas

plusy

-można trzymać gaz w magazynkach

-można dobijać gaz

-niższe koszty eksploatacji zwłaszcza jeżeli pokusisz się w przelewanie popanu z butli11kg do mniejszych turystycznych. (wtedy strzela się za grosze)

minusy

-dużo bardziej podatny na niską temperaturę

-mniejsza moc (da się kupić dobry green gaz który da dużo większego kopa i wytzyma niższe temperatury lecz idzie to wraz z cena za butle)

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...