Jump to content
REKLAMA
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Domin007

"O jeden most za daleko" - 21 września 2019 r., Wola Wodyńska k. Mińska Mazowieckiego

Recommended Posts

Jeśli na miejscu ktoś się rozmyśli, lub chętnych z innego powodu zabraknie, to ja i moich czterech Renżersów (ale tylko w zestawie!) możemy przejść pod brytyjskie rozkazy.

2 minuty temu, Wade1051 napisał:

Jeśli na miejscu ktoś się rozmyśli, lub chętnych z innego powodu zabraknie, to ja i moich czterech Renżersów (ale tylko w zestawie!) możemy przejść pod brytyjskie rozkazy.

A nie chcielibyście przejść na germańską stronę? Mamy shokakolę x) 

Odpowiedzi na palące pytania:

OK. Amerykanów już nam wystarczy. Serio. Jeżeli ktoś chce się zapisać na grę to jako Niemiec, holenderski kolaborant w cywilkach albo Brytyjczyk do XXX Korpusu. 101 DPD podpiętą do Brytyjczyków też już mamy, więc kończymy nabór na Jankesów.

406 Land. Div. dowodzi X-Ray, KG Walther - Meister. Potrzebujemy ochotnika do dowodzenia 9 Pz. Div. SS. Po stronie alianckiej potrzebujemy ochotnika do dowodzenia 82 DPD.

Co do noclegu to tak jak napisał Matt, mamy jeszcze parę miejsc. Niestety Sikor, nasz obiekt nie dysponuje jedynkami, jedyne co możemy panu zaoferować to nocleg w sali wieloosobowej. ;)

Dominik, jeśli nie masz nic przeciw mogę zabrać ze sobą kumpla (przebierzemy go za Holendra), który pasjonuje się fotografią i może zrobić nam fajną foto-dokumentację przebiegu działań wojennych. 

16 godzin temu, cressco napisał:

Dominik, jeśli nie masz nic przeciw mogę zabrać ze sobą kumpla (przebierzemy go za Holendra), który pasjonuje się fotografią i może zrobić nam fajną foto-dokumentację przebiegu działań wojennych. 

Zapraszamy. Fotografowie są zwolnieni z wpisowego. A jeżeli będzie wystylizowany - tym lepiej. Nie będzie tak bardzo raził w polu.

Miło mi poinformować, że wpłynęły wszystkie zadeklarowane wpłaty - mamy 47 graczy (27 po stronie alianckiej i 20 po stronie niemieckiej). Dziękuję uprzejmie. Oczywiście jeżeli ktoś chce się dopisać, ma znajomego, który chce zagrać, ale się boi, nie ma sprzętu, etc. to niech da znać. Sprzęt pod Niemca (hełm, kangurka, spodnie, pas, ładownice i MP 40) się znajdą.

Oczywiście priorytet mają w zapisach gracze z Ciemnej Strony Mocy (w tym holenderscy kolaboranci) i Brytyjczycy. Amerykanów mamy póki co dość.