Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Customowe MG42


Recommended Posts

Od samego początku zabawy w ASG chciałem mieć replikę słynnego MG42. 

Jednak znalowa wersja od AGMa odrzuca materiałem z jakiego ją wykonano, a za to G&G skutecznie wyklucza jego zaporowa cena.

Dlatego właśnie mam pytanie: czy jest szansa na znalezienie kogoś kto byłby w stanie wykonać taką replikę tak, żeby zamknęła się w rozsądnym budżecie około 2000 +- kilkaset złotych? Przy recenzjach AGMa kilkukrotnie widziałem wzmianki o "lepszych stalowych customach za 1500zł", więc chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda w rzeczywistości. Sam niestety nie dysponuję wiedzą, zapleczem ani przede wszystkim zdolnościami manualnymi żeby podejmować się zbudowania repliki samodzielnie. 

Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Zrobiłem sobie kiedyś MG42 na bazie stalowej kopii która często jest na allegoro. Trochę mi to czasu zajęło bo najpierw kupiłem MG a potem myślałem co dalej.  Ostatecznie okazało się, że do środka wszedł GB V3 razem z kawałkami body od AK ( co zapewniało dobrą oś i ogólnie umiejscowienie GB > komory < lufy ). Magazynek to był jugol trommel z bebechami z druma do AK. W sumie fajna zabawka była tyko ciężkie to jak na realia ASG ( nie mylić z ASH) 

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Cześć, chciałbym odgrzać temat. Czy ktoś zrobił działający spust do mg34? przypomnę, że ten spust miał dźwignię jak bezpiecznik w glocku. Ściągnięcie spustu na górze powodował pojedynczy strzał, ściągnięcie na dole razem z tą dźwignią powodowało serię.

Czy ktoś montował gearbox inny niż v3 w MG?

Link to post
Share on other sites
  • Domin007 changed the title to Customowe MG42

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...