Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuningu ciąg dalszy


Recommended Posts

Cześć. Poczytałem wątki o tuningu, ale niestety nie znalazłem nic co by mnie interesowało. To znaczy był jeden temat w którym użytkownik chciał ulepszyć swoje G&P, ale został nazwany leniem i odesłany do wątku o tym konkretnym modelu karabinka. Szukałem tego na forum, ale próżno. Do rzeczy, rozebrałem gearbox mojego G&P 075 i... Było tam trochę strasznie. Jeden rodzaj smaru (taki brązowy) na zębatkach i tłoku. Wyciągnąłem to wszystko, poczyściłem i nasmarowałem smarem madbull, takim czarnym(zębatki). Martwi mnie cylinder, dysza i głowica tłoka. Dysza(21mm) ma takie mikroskopijne ryski na sobie, cylinder(mosiężny) plamy w środku, głowica tłoka nawet nie ma otworów w sobie(może brakuje jakieś nakładki czy coś). Pytanie do was, napiszcie o jakimś fajnym modelu tych części (cylinder, dysza głowica tłoka) Moja lufa to 275mm lambda. Dzięki. 

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

W większości replik czy to z gbv2 czy v3 są wymieniane najczęściej te same części. Najczęściej montowane są części SHS lub nieco lepszej jakości np. Ultimate, Retro Arms czy Prometheus.

Polecam Ci inwestycję w cały układ pneumatyczny Retro Arms lub Ultimate. Do tego tłok Retro Arms lub PX Piston i jesteś w domu. Zębatki SHS czarne, silnik Ultimate Infinity CNC, komorę Maxx Model, gumkę zieloną G&G, lufę precyzyjną Lambda One 6,01.

Nie wiem jaki masz budżet i na ile zmian Cię stać.

W większości tematów te części są powielane bo repliki nie różnią się od siebie aż tak bardzo. Zasada działania jest taka sama, gearbox v2 to gearbox v2 są czasem minimalne różnice ale większość części jest kompatybilna.

Gearbox G&P w stocku to porażka. Sprawdź czy przypadkiem nie jest pęknięty przy rogach na czole gdzie mieści się cylinder. Te szkielety pękają praktycznie zawsze nawet na słabych sprężynach.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...