Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RRA SA-C03 CORE Specna Arms


Recommended Posts

Witam,

kilka dni temu kupiłem replikę rra sa-c03 firmy specna arms. chciałbym się dowiedzieć co mogę w niej wymienić aby miała lepszy zasięg oraz celność i fajną kulturę pracy. w asg bawię się już dość długo ale nigdy nie tuningowałem- teraz czas zacząć. proszę o sugestie porady co w niej zrobić/ zmienić itd. z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Podstawowy serwis + wymiana dyszy, głowicy cylindra jak i samego cylindra na stalowy. Wymiana kabli na niskooporowe np. Muldental 1,5mm2 i do tego najprostszy mosfet.

Do tego wymiana gumki i lufy na ZCI lub Steelbull.

Więcej robić nie ma sensu, nie ma sensu inwestować kroci w tą replikę.

Co konkretnie wymienić i na co było już wiele razy opisywane. Gearbox jest praktycznie taki sami jak w innych replikach Specny więc przejrzyj forum i poczytaj.

Link to post
Share on other sites

w opisie na stronie, doczytałem się że ta replika ma cylinder typ 0 i zastanawia mnie teraz to dlaczego taki typ założyli do tak krótkiej lufy? na jaki typ cylindra zmienić? lub nie zmieniać a założyć dłuższa lufę? 

może znacie jakiś sklep gdzie warto wysłać replikę żeby zrobili upgrade za mnie ? 

Edited by RockstarxD
Link to post
Share on other sites

A lufa 409mm wejdzie ? Jest opcja zakrycia ją tłumikiem? I jaką komore hop up do niej założyć? Bo stock to jakaś rotacyjna. I ogólnie  jakie części są z nią kompatybilne (części gb) prosze o odpowiedź.  Nigdzie nie moge znaleźć.  Te od specny pasują na bank ale np jakieś lepsze inne zębatki albo tłok czy glowica/dysza. ?

Edited by RockstarxD
Link to post
Share on other sites

Ta replika to szajs. Nie rób takiego tuningu bo zda się on na nic. Lepiej sprzedaj replikę i kup coś lepszego.

Skoro chcesz aby zajął się nią jakiś serwis (odpuść sobie serwisy w sklepach) to się do takiego zgłoś i niech serwisant zajmie się repliką, a nie my. Sam się za to nie zabieraj bo widać, że nie wiesz co z czym się je.

Wszystko apropo Specny na tym forum BYŁO JUŻ OPISYWANE.

Replikę popraw, ale jej nie tuning na siłę. Zrób to co wymaga poprawy i zrób to możliwie najniższym kosztem. Nie kupuj high endowych częsci tylko części pokroju Tornado, SHS czy Arma.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...