Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Konwersje Hpa/co2 warto?


Recommended Posts

Witajcie, 

Posiadam replike vsr-10, po pełnym tuningu, testowalem wiele rozwiązań ale nie w tym rzecz. Minęło juz troche czasu od kiedy weszly konwersje pod hpa a wciąż ciężko znaleźć wiecej informacji a tymbardziej takich co są w miare nowe. 

Mam trochę gotówki odłożonej na koncie o nazwie asg. I zaczynam sie zastanawiać nad celem. Konwersja pod hpa+ butla + co2 w zależności od potrzeby lub pozbyc sie vsr i kupic srs od silverback i zacząć tuningowac.

Ale teraz do sedna. Pytam "starych snajperow" jakie macie doświadczenia z mancraftami (SDiK, mars czy zwykly reduktor? Etc.) lub innymi firmami np wolverine. Jakie sa plusy takiego rozwiązania poza lekkim przeładowaniem, ustawianiem sily wylotowej w teori, w każdym momecie, zasięgi, skupienie i ogolne plusy i minusy rozwiązania. Czy jest to dużo lepsze a może gorsze lub też bez większych różnic a zależności od upodobań strzelca? 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Osobiście nie widzę sensu pakowania się w konwersje gazowe w replikach snajperskich. Jedyne co rozumiem to łatwe przeładowanie na wysokich FPS/J ale nawet to jest banalnie proste do osiągnięcia. Posiadam stockowego SRS ze sprężyną Rapax 3J i na kulkach 0.45g osiągam 3.3J, przeładowanie jest bardzo lekkie. Ogromnym plusem replik sprężynowych jest to, że nic się w nich nie "rozładuje", replikę sprężynową można wyciszyć do poziomu replik z konwersjami gazowymi

Link to post
Share on other sites

Z mojego "krótkiego" doświadczenia tylko spring.  Działasz sam, jesteś zdany na siebie.  Przy klasycznym napędzie sprężynowym ograniczasz niechciane wpadki do minimum. W ciągu 12 lat tylko dwa razy miałem awarię w springu. Raz siadła sprężynka od spustu aspro (-15c a spust miał z 2 lata), drugi raz rozpadła mi prowadnica .

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...