Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[nowy] najlepiej wykonana replika 1911?


Recommended Posts

Witam, jestem nowy na forum. Chciałem założyć temat w dziale "jak zacząć" natomiast nie mam tam dostępu. Przejrzałem też trochę internetu i opinie są na ten temat podzielone. Sporo osób poleca TM 1911 z modami, jednak chciałbym się tutaj Was podpytać.

Jeszcze raz i w szczegółach. Moja przygoda z ASG jeszcze się realnie nie zaczęła, natomiast póki co szukam czegoś konkretnego. Chciałbym najlepiej wykonaną i najbardziej zblożoną replikę 1911 jak to możliwe na gaz. Chodzi oczywiście o jakość wykonania oraz użyte materiały, ciężar itd. Chodzi raczej o chęć posiadania i kolekcjonerstwo niż faktyczne używanie w terenie na grach różnego rodzaju (choć nie wykluczam).

Czy moglibyście coś polecić? Koszt w tym miejscu nie gra roli raczej.

Link to post
Share on other sites

Spoko i cięzki jest Inokatsu ale podobno rypie się na potęgę. Więc do mania to dobry ale do strzelania niekoniecznie. Jesli chcesz dobrą, ładną i dobrze działająca gazówkę to napisz do Dextera ale tanio nie będzie. W zasadzie będzie bardzo drogo. I jeszcze sobie poczekasz. 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...