Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zakup pierwszych replik


Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie

Planuje zakup pierwszych 2 replik i jedną z nich ma być snajperka. Chce przeznaczyć okło 500pln na snajperke oraz kolejne 500pln na coś pokroju M4 do CQB / lasu.

Chciałbym kupić coś co nada się do tuningu aby w końcowej wersji miało około 600fps.

W związku z tym mam dwa pytanka:

1. czy jest to wogóle realne w takim przedziale finansowym na początku ? (wiem że tuning sporo wyniesie)

2. czy SpecnaArms SA-SO3 Core będzie się do tego nadawała ?

Z góry dziękuje za pomoc !

P.S. Wiem że temat w sprężynowych ale jakby ktoś mógł zarzucić modelem M4 ,który spełnia podobne wymagania (łatwość tuningu oraz 350/430fps) to również nie pogardzę.

Link to post
Share on other sites

Niezłą bazą jest też BAR10 JG (kopia VSR TM). Natomiast w stocku nie poszalejesz - niby da się łatwo zwiększyć fps do ~ 500, ale to dodatkowe wydatki, które i tak do wywalenia przy tuningu są (zestaw tuningowy + stalowe seary). Aczkolwiek od jakiegoś czasu cylindry nie wytrzymują tych sprężyn, więc i tak zaraz do roboty. Takie minimum w niej, od czego bym zaczął, to kupno bazy + zestaw cylindra ze springiem od bart_a (bodajże taki komplet z montażem okolice 800zł kosztował jak sam to robiłem). Wtedy zostaje problem chińskiej, 30cm lufy, więc skupienie i tak będzie słabe i nie będzie to snajperka, tylko replika wyglądająca jak snajperka. ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...