Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jak jusz pisalem mam na sprzedaz tie originalne optiky Belarosijskie do originalnych SVD Dragunov s parabolou i odczytem dalekosti i s przeswietlaniem.pelnene azotem.

4x24 a 6x24 i s pocztovkou na dobiur za 386 zlatych

i 6x42 lub 8x42 za 520zlatych

jiri.rucky@tiscali.cz

TO JEST KONCOVA CENA PRZY DOBIURU POCZTOM

HOWG

Link to post
Share on other sites
  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Kret

Słowacy i Czesi mogą pisać przez "V", bo to trochę inny alfabet. Ale polski ma te same głoski co rosyjski i Snajperskaja Wintowka Dragunowa to SWD, a nazwisko piszemy z "w" na końcu.

 

Było już o tym mówione wielokrotnie, trochę kultury językowej panowie.

 

Pozdrawiam

 

Kret

Link to post
Share on other sites

System mocowania jest taki jak w ak. Z tym, że pasek jest węższy i zapewne dłuższy. Nowy do kałacha jest dość sztywny. nie to co replika zawieszenia z zestawu. I tkanina wiotka i metal mientki. Tandeta.

 

A wracąjac do pudełka: to na moim było nawet napisane DRAGONOV i na Guns n Guys w ofercie mają tak chyba do tej pory :)

 

Ale i tak nic nie pobije napisu na granatniku GP-30 (Stara bodajże). Tam to póbowali naśladować cyrylicę - ale im się nie udało, nawet bardzo nie udało.

Link to post
Share on other sites

Ja bende pisal zavsze SVD,bo u nas dvojnego W uzyva se malo,bo tylko v zagranicznych nazviskach.

No ja sobie jusz vczesnie,bo byla okazia ,kupilem ORIGINAL sumki s magazinkami SVD i original pas dragunovski bardzo festovny,i kupilem v WGC koncuvke lufy na dragunova i jeszte czarne plastikove kolby na SVD TIGER.V Krakmanie kupilem kalacha,i chce to konverziovat na TIGER.

No zauvazylem,že u kalacha bez kolby jest zakonczeniepod innym kontem,ktury lepiej odpovieda tej kolbie tigra,no to zamuvilem teko kalacha bez tej kolby,przyjde v sobote. Jestem bardzo tiekav jak mi se uda. No i tak bende kupoval tego ATOZA i staje se czlonkiem vasego klubu SVD

Jesli ktosz chce videt tie bebechy k SVD to moge orzyslat zdientia

piste na maila

jiri.rucky@tiscali.cz

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Guest boombell

mam takie pytanie do posiadaczy SWD - prosilbym abyscie opisali jakie macie zasiegi [skuteczny/max], czy macie lufe prec. jaka teraz jest na sklepie, czy jest glosny w przeladowaniu i podczas wystrzalu i czy regulacja hop-upa jest taka sama jak w kalachu TM?

 

pozdrawiam wszystkich posiadaczy tego cacka :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

czy wersja 2 toto co sprzedają na asgshop?

wg ich opisu ma prawdziwe drewno i 530fps

a w innych sklepach internetowych widzę w opisach 450fps i okładziny drewnopodobne. czym rózni sie svd atoz/kingarms z asgshopu od np tego z uncompany?

 

[ Dodano: Pon 14 Sie, 2006 ]

ok. kupiłem dragunova z asgshopu. jest to wersja poprawiona v2 taka sama jak z linka fence'a.

Link to post
Share on other sites

zrobię straszny OT , ale nie bijcie mnie za to ;]

Poszukuję gumowej końcówki do PSO w sumie nie mam pojecia jak to nazwać gumowa część pomiędzy okiem , a okularem lunety.

No bij zabij nie mam pojecia gdzie to dosac prosze o jakiś namiary i ew. fachowe nazwanie mi tej częsci :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja swego czasu kupiłem taki montaż na Allegro , ale to była okazja jednorazowa i sie nie powtórzy. Swoją droga na stronie kalinkaoptics.com sa takowe montaże:

 

http://www.kalinkaoptics.com/SearchResult....x?CategoryID=39

 

Są jeszcze do dostania montaże boczne na www.bron.pl:

 

http://bron.pl/bron_pl/sport/produkty/mont...icatinny_boczny

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Mtestowalem go na mrozie (-18) i z 50 m (zmierzone, a nie  "na oko")

 

Czy takie same sa spostrzeżenia reszty uzytkownikow?

 

Czy wersja dostepna w ASGshopie to v.2?

Czy mial juz ktos doczynienia z wersja z czarnymi okladzinami ?

Link to post
Share on other sites

Czy wersja dostepna w ASGshopie to v.2?

 

a co ja napisalem pare postów wyżej? :x

 

[ Dodano: Pon 09 Paź, 2006 ]

Jest to plastik a nie drewno. I nie podobał mi się on za bardzo.

 

wygląd to sprawa gustu, wersja czarna to wersja obecnie wykonywana dla wojska - w oryginale tez jest plastik. czerwone drewno teraz sprzedaje sie chyba tylko dla cywili :?: gdzies tak czytalem :)

 

sam wziełem drewno bo ładnie wygląda, ale drewno jest źle wyprofilowane, chwyt jest kwadratowy i od trzymania tych kantów boli dłoń

Link to post
Share on other sites
Co do tych czarnych okładzin to miałem do czynienia z nimi w ASG Shopie. Jest to plastik a nie drewno.

 

To ze to nie jest drewno to wiem, tez trzymalem w asgshopie, chodzilo mi bardziej taktyczny aspekt tego koloru, wiewior udzielil mi satysfakcjonujacej odpowiedzi. Ok, Dzieki.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...