Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

zaprzestały sprzedazy poniewaz dostawca zadnego ze sklepów nieposiada juz tego produktu jedna z ostatnich sztuk udalo mi sie kupic na bron.pl - polecam chyba jeszcze sa . A wlasnie specshop powiedzial mi ze tak to jest z tym ze nic niewiadomo dostawcy niemaja i niezanosi sie zeby mieli. :!:

Link to post
Share on other sites

"UWAGA !!! cena w aukci jest celowo zawyżona, gdyż nie jestem w stanie określić dokładnej ceny przesyłki

 

 

 

realna cena za którą sprzedam będzie uzależniona od tej ceny i oczywiście zmienię ją na niższą przy wysyłaniu paczki

 

 

 

będzie to prawdopodobnie od 1725 zł do ok. 2500 zł"

 

to jest do opisu sprężyny SWD z tej aukcji

więc powninno być taniej

Link to post
Share on other sites

To może ja włączę się do dyskusji. Kupilem ostatnio SWD AtoZa i cóż... Kupilem używanego i był to chyba największy błąd w moim życiu. Co prawda wygląda pięknie i przede wszystkim dlatego go kupiłem razem z POSP 8x42... i odradzam tą lunete;) Do ASG po prostu ma za maly przeswit. łatwo stracić cel z pola widzenia. Mialem jednak wymianiać wady broni. Po pierwsze chciałem zbadać ile fps ma moja nowa zabawka i tu wielki zawód od 315 do 330... Trochę mnie to podłamało. Jednak poczytałem trochę na zagranicznych stronach i mam nadzieje że trafiłem po prostu na wersję japońską gdzie jest sprężyna 360 fps. Drugim problemem jest to ze kulka zawsze leci w dół i to niezależnie od regulacji hop-up. Jestem początkującym maniakiem więc proszę o pomoc w zlikwidowaniu usterek i konserwacji tej jakże pięknej broni. Interesuje mnie głównie jak ją rozłożyć i smarować. bardzo dziekuje za jakiekolwiek rady i przepraszam za styl, nigdy nie bylem dobry w pisaniu:)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Szukałem i nie znalazłem nigdzie, a bardzo mi by się przydała informacja czy w w Atozie da się dobrać do zespołu cylindra? To znaczy czy da się wyjąc go z body? Pytanie kieruję do posiadaczy oraz oczywyście do tych co wiedzą choć nie posiadają. Z góry dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Niestety mylisz się, prowadnica sprężyny(a razem z nią sprężyna główna) oraz prowadnica spręzyny powrotnej są na osobnym jakby trzpieniu) a zespól cylindra nie chce wyjsć gdyż blokuje go zespół spustowy :( . Niestety mój SWD ma ok 50 fps mniej niz powinien i chcę to jakos naprawić, wiec szukam nieszczelności.

Link to post
Share on other sites

No niestety niewesoła... A do zespołu spustowego jakoś nie chcę się zabierać. Jakoś mi sie nie uśmiecha wizja dorabiania spręzynek rozmiaru paru milimetrów jakie tam są. A w dodatku wszystko to siedzi na ni to nitach ni to bolcach i nie wygląda zbytnio na rozbieralne... :(

Link to post
Share on other sites

Na jednej ze strzelanek miałem okazje pomacać naszego kochanego Dragunowa. Karabin przecudny..jednak zaniepokoiła mnie troche opinia użytkownika na jej temat.

Powiedział ze ta replika jest tylko do lansu i na ścianę, jest zbyt niecelna na snajperke i nawet precka tego nie poprawi ( zasłaniał sie takimi informacjami od pracowników Capri). Z tego co mówił M24 ca jest o niebo lepsze na karabin wyborowy pod względem skupienia itp.

 

Czy ktoś moze rozwiać moje negatywne nastawienie jakie nabyłem tymi czasy do tego karabinu?

Edited by shadowman
Link to post
Share on other sites

Co do cylindra to w końcu się dobrałem do drania, a okazało się to łatwiejsze niż myślałem :) Nie ma to jak nie zauważyć jednej małej śrubki. A co do repliki... Ja mam swoją od półroku a jeszcze nie do końca udało mi się ją "namówić" do współpracy. Szczególnie denerwujące jest wybitnie mniejsza moc niż wynika to z zastosowanej sprężyny. Ale ostatnim czasem chyba znalazlem przyczynę utraty mocy. Nie miałem jednak okazji przejść sie do sklepu sprawdzić na chrono. Dlatego nie potwierdze moich przypuszczeń. Gdy sprawdzę na chrono to dam znać. A co do celności to jak na karabin snajperski jednak chyba nie jest to... Gdy czytam o 70m zasiegu skutecznego to musze przyznać, że mój SWD może tylko o tym pomarzyć. Ale jak wspomniałem, jeszcze się nie dogadaliśmy miedzy sobą, więc kto wie 8-) Mam nadzieje, że przezwyciężymy wszystkie problemy i wtedy będę wiedział czy to co napisałeś shadowman jest prawdą.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC!

Podczas strzelanai z mojego niedawno kupinego SWd doszedłem do wniosku ze chyab cos jest nei tak z gumka hu - regulacja nic nie dawała

rozkręciłem i co? Gumka ma dziurke i nie mam dysatnsera! Kupiłem nową ale mam problem:

wie ktos jak i gdzie mam upchnac ten dystanser? bo nie wiem jak to wcisnac do tej jednoczęściowej komory.

PILNE błągam o pomoc!

jakby ktos dokłądnie opisał i ejszcze najlpiej poparł fotami byłbym zachwycony :)

Link to post
Share on other sites

W końcu mam długo wyczekiwany karabin, teraz pora na dodatki. W najbliższym czasie kupuję do niego optykę i chciałem się poradzić czy lepiej kupić oryginał czy replikę?

Osobiście skłaniam się w stronę repliki ze względu na cenę (100zł tańsza) i na kształt gumowego okularu (łatwiej z niego będzie celować w okularach).

 

Drugie pytanie jest o magazynki: jakie ładownice (na jakie magazynki) pomieszczą to? Bo na pewno nie takie na m4, a i kałachowate są węższe na moje oko :poddanie:

No i czy ktoś widział gdzieś magazynki metalowe do niego? Bo tak jak imitacja drewna jest świetnej jakości tak ten magazynek to totalna porażka :roll:

 

Z góry dzięki

~Terkov

Link to post
Share on other sites

PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC!

Podczas strzelanai z mojego niedawno kupinego SWd doszedłem do wniosku ze chyab cos jest nei tak z gumka hu - regulacja nic nie dawała

rozkręciłem i co? Gumka ma dziurke i nie mam dysatnsera! Kupiłem nową ale mam problem:

wie ktos jak i gdzie mam upchnac ten dystanser? bo nie wiem jak to wcisnac do tej jednoczęściowej komory.

PILNE błągam o pomoc!

jakby ktos dokłądnie opisał i ejszcze najlpiej poparł fotami byłbym zachwycony :)

 

Dystanserem w Atozie jest sylikon wlany do komory HU, który pod wpływem wkręcania malutkiej śrubki naciska na gumkę HU. Jedyne co możesz zrobić to wymienić sylikon na nowy, ja zresztą też miałem wymieniany, ale nie robiłem tego osobiście, więc nie wiem dokładnie jak to zrobić.

 

a wygląda to tak:

 

img0306h.th.jpg

 

W końcu mam długo wyczekiwany karabin, teraz pora na dodatki. W najbliższym czasie kupuję do niego optykę i chciałem się poradzić czy lepiej kupić oryginał czy replikę?

Osobiście skłaniam się w stronę repliki ze względu na cenę (100zł tańsza) i na kształt gumowego okularu (łatwiej z niego będzie celować w okularach).

 

Drugie pytanie jest o magazynki: jakie ładownice (na jakie magazynki) pomieszczą to? Bo na pewno nie takie na m4, a i kałachowate są węższe na moje oko :poddanie:

No i czy ktoś widział gdzieś magazynki metalowe do niego? Bo tak jak imitacja drewna jest świetnej jakości tak ten magazynek to totalna porażka :roll:

 

Z góry dzięki

~Terkov

 

1. Oryginał zapewne jest wytrzymalszy na uszkodzenia mechaniczne.

2. Nie ma metalowych magazynków.

Edited by kalach
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...