Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning snajperki


Recommended Posts

Witam od dłuższego czasu chodzę na strzelanki w niewielkiej grupce osób  nie są one jakieś profesjonalne są one z przyjaciółmi żeby miło spędzać czas. Chciał bym sobie kupić karabin snajperski i go lekko stunigować tak żebym miał przewagę nad cymkami 0,28 , Myśle nad Jg Bar10 do tego preclufkę zestaw tunigowy 500fps od airsoft pro więcej mocy chyba nie potrzebuję i komore hop up od airsoft pro. Proszę o jakieś informacje dotyczące tuningu jg bar 10 do 1000zł. Dodam jesczę że chce ją stopniowo ulepszać najpierw lufe tłok sprężyne później komorę hop up i zespół spustowy może to przekroczyć 1000 ale jeśli będę po trochu ulepszał to tak tego nie odczuję.

Link to post
Share on other sites

Zamów zestaw cylindra i spustu od bart_a - jak ja brałem, to kosztował jakoś 600zł. Jak weźmiesz ten zestaw tuningowy od ASP, to prawdopodobnie szybko ci cylinder padnie. Komora AA - z tego co słyszałem, to najlepsza do VSR'ek. Lufę no to najlepiej PDI - ale drogo wyjdzie, musisz się zastanowić czego oczekujesz. :) Gumka do dopasowania - u mnie siedzi któryś ML z dystanserem omega (w połączeniu z komorą kręci kulasy .48 bez problemu). Do tego dobierasz springa pod moc jaką chcesz mieć i gotowe.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...