Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Do napisania tego tematu skłoniły mnie moje obserwacje.

Przez około 2 lata grania przerobiłem sporo boczniaków i żaden nie działał bezproblemowo.

1. Umarex Beretta M92 A1 - masakra jakościowo. Zamek przy strzelaniu zostatał w tylnej pozycji, odkręcały się śrubki z okolic młotka. Zwróciłem po kilku reklamacjach

2. Umarex Walther PPQ M2 - od początku problemy z nieszczelnymi magami. Zwróciłem po kilku reklamacjach

3. CZ P 75 - po 2 miesiącach używania padły uszczelki, dałem koledze. Do tej pory buja się z reklamacjami

4. CZ SP-01 Shadow - również problem z blokującym się zamkiem

5. CZ P-09  Co2 - syfonuje w temperaturach nawet powyżej 15 stopni po wystrzeleniu 10 kulek. Blokujący się zamek - aktualnie w reklamacji

6. Hi Capa T rex od WE - zamek blokuje się w 3/4 długości, nie można zdjąc zamka przez wadliwą budowę - aktualnie w reklamacji

O wszystkie repliki dbam, czyszczę, nie upuszczam, smaruję. Nie używam ich zimą a opisane problemy występowały od wiosny do jesieni, wszystkie repliki miałem/mam od nowości,

Chciałbym niezawodnego boczniaka. Czy zatem jestem zmuszony używać AEP ?

Link to post
Share on other sites

Polecam Colta 1911 od KWC. Mam z 5-6 lat. Przez ten czas wymieniłem tylko dyszę z dwa razy i wstawiłem kompensator bo stockowa tuleja lufy się wygięła ;)
O replikę nie dbam za bardzo, rzadko czyszczę czy smaruje. Kapsułę potrafię zostawić na miesiąc w replice.

Replika po tylu latach niestety już ma większe luzy na zamku, czy bezpieczniku, a ostatnio nawet zgubiłem slide stop, ale za 40 zł zamówiłem nowy z Chin z wysyłką :P Jak kiedyś się rozpadnie to pewnie kupię jeszcze raz.

Z niezawodności słynął boczniaki TM.

Link to post
Share on other sites
Cytat

1. Umarex Beretta M92 A1 - masakra jakościowo. Zamek przy strzelaniu zostatał w tylnej pozycji, odkręcały się śrubki z okolic młotka. Zwróciłem po kilku reklamacjach

2. Umarex Walther PPQ M2 - od początku problemy z nieszczelnymi magami. Zwróciłem po kilku reklamacjach

3. CZ P 75 - po 2 miesiącach używania padły uszczelki, dałem koledze. Do tej pory buja się z reklamacjami

4. CZ SP-01 Shadow - również problem z blokującym się zamkiem

5. CZ P-09  Co2 - syfonuje w temperaturach nawet powyżej 15 stopni po wystrzeleniu 10 kulek. Blokujący się zamek - aktualnie w reklamacji

6. Hi Capa T rex od WE - zamek blokuje się w 3/4 długości, nie można zdjąc zamka przez wadliwą budowę - aktualnie w reklamacji

Czyli miałeś same paście... Kup sobie raz marujca i miej spokój. AEPy faktycznie niezawodne ale ich 190fps to jest smiech na sali, do niczego to się nie nadaje (choc mają swoich zagorzałych zwolenników to nie zmienia to faktu, że to smiech na sali i do niczego się nie nadaje...). Miałem, sprzedałem, nie załuję. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...