Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka komora HU do sa-h02? MadBull Ultimate czy kompletna shs cnc


Recommended Posts

A czy ktoś mógłby mi jeszcze powiedzieć czy zestaw(pół prec lufa 407mm madbull, wyciszone i uszczelnione głowice tłoka i cylindra tornado, stalowy cylinder typ 1 tornado, sprężyna m130 tornado, aluminiowa czerwona dysza tornado, flat hop modify, aluminiowy tłok 14 zwężonych stalowych zębów shs + jakaś przyzwoitej jakości komora HU) to dobry sposób na tuning hk do lasu, czy przydało by się coś jeszcze tam dołożyć?

 

Link to post
Share on other sites
58 minut temu, feel napisał:

A czy ktoś mógłby mi jeszcze powiedzieć czy zestaw(pół prec lufa 407mm madbull, wyciszone i uszczelnione głowice tłoka i cylindra tornado, stalowy cylinder typ 1 tornado, sprężyna m130 tornado, aluminiowa czerwona dysza tornado, flat hop modify, aluminiowy tłok 14 zwężonych stalowych zębów shs + jakaś przyzwoitej jakości komora HU) to dobry sposób na tuning hk do lasu, czy przydało by się coś jeszcze tam dołożyć?

 

Odpuść wyciszone głowice i ogólnie 3maj się z daleka od Tornado, wyciszona glowica cylindra to porażka, dysze mają na niej luzy, a glowica tloka jest alu.

Polecam glowice cylindra MaxxModel, glowica tloka POM, posiadam Retro Arms i jest spoko, idealnie zgrywa się z dysza ultimate i mosiezynmi AE

Sprezyna tornado szybko się ubija.

Z flata lepiej maple leaf, a jak pytałeś o komore maxxmodel, to w jej zestawie masz gotowe dystansery

Aluminiowy tłok... weź niebieski tlok shs bez wyciec, żadne zwężone zeby.

A cylinder może być tornado, to akurat jedyny produkt, który polecę.

 

 

Link to post
Share on other sites
57 minut temu, Tenlon napisał:

Odpuść wyciszone głowice i ogólnie 3maj się z daleka od Tornado, wyciszona glowica cylindra to porażka, dysze mają na niej luzy, a glowica tloka jest alu.

Polecam glowice cylindra MaxxModel, glowica tloka POM, posiadam Retro Arms i jest spoko, idealnie zgrywa się z dysza ultimate i mosiezynmi AE

Sprezyna tornado szybko się ubija.

Z flata lepiej maple leaf, a jak pytałeś o komore maxxmodel, to w jej zestawie masz gotowe dystansery

Aluminiowy tłok... weź niebieski tlok shs bez wyciec, żadne zwężone zeby.

A cylinder może być tornado, to akurat jedyny produkt, który polecę.

 

 

Od razu uprzedzam jestem dość początkujący w tuningu itd. i mam pewne wątpliwości/pytania:

-głowice- Słyszałem, że wyciszone głowice zmniejszają przeciążenia na gb i zmieniają dźwięk repliki, co w takim razie zrobić? Sorbo? Jak tak to poprosiłbym o wyjaśnienie jaka grubość, twardość, gdzie i jak przykleić.Istniałby jakiś zamiennik głowicy maxx modela( szukałem i nie znalazłem nigdzie dostępnego)?A głowica tłoka pom ma być od ultimate?

-sprężyna- Lepsza madbulla, jbu czy specny? I czy 130 będzie dobra przy stockowym  silniku i zębatkach?

-gumka- Mógłbyś dać jakiegoś linka? Jak trzeba będzie sprowadzać to raczej zdecyduje się na modify.

-tłok- Ma mieć stalowe zęby? I czy ma mieć ich 14 czy 15.

-A w zestawie z komorą maxx modela to są chyba proste dystansery a nie dystansery typu flat hop.

 

-Mógłbyś dać linka do komory retro armsa?

-I ta lufa od madbulla, dobra jest?

Ps. Co to AE?

Edited by feel
Link to post
Share on other sites

Proponuję oddać replikę na serwis. Masz problem z dobraniem części i zadajesz dość dużo pytań na które odpowiedź była już wiele razy udzielana. Nie poskladasz tej repliki poprawnie i najpewniej wyrzucisz pieniądze w błoto oraz narazisz się na dodatkowe, zbędne wydatki. Pomijam już kwestie zaplecza technicznego jak frezarka, chronografu, stacja lutownicza czy chemia. Serwis weźmie ze 100-200zl za robocizne i będziesz mieć to poskładane na tiptop. 

Edited by fint
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...