Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VFC vs G&G vs LCT


Recommended Posts

Witam.

Przymierzam się do zakupu nowej repliki. Do niedawna byłem rozdarty pomiędzy nowym AK-12 od LCT, a którymś z modeli ar15 G&G z wychwalanym gearboxem G2 (tr16 mbr 556wh lub sr15 e3).  Jednak ostatnimi czasy zaczęły się masowe przeceny wszystkich modeli VFC w kilku większych internetowych sklepach airsoftowych co przypomniało mi o czasach świetności tej marki. I tu rodzi się pytanie: czy zakup repliki od VFC w obecnych czasach ma jeszcze jakiś większy sens?  

Link to post
Share on other sites

Up! Jednak będę miał cięższy orzech do zgryzienia. Na chwilę obecną poza G&G i VFC rozważam Krytaca (LVOA-S, lub najnowszy trident mk2 z łożem w systemie m-lok), Modify XTC, LCT Ak12.

Podsumowując potrzebuję repliki z górnej półki, która charakteryzuje się solidnym wykonaniem zewnętrznym i przyzwoitym środkiem (nie zamierzam czynić modyfikacji gearboxa itp) 

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Posiadam G&G z gearboxem G2, a dokładnie model SR 15 e3. Replika świetnie wykonana, kapitalnie wygląda, bardzo dobrze strzela, całkiem fajnie brzmi (szczególnie 3 strzałowa seria). Reakcja na spust rewelacyjna, szybkostrzelność znakomita.  Jestem z niej mega zadowolony. Jak na razie wystrzeliłem z niej około 3000 kulek. Jedyna wada to drogie magazynki do G2, ale warto bo system odcinający zasilanie po wystrzeleniu ostatniej kulki z tych magazynków to super sprawa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...