Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CyberGun Desert Eagle .50 AE nie strzela


Recommended Posts

Mianowicie mój problem polega na tym że mój desert eagle .50 AE którego zamówiłem na militaria.pl nie strzela

chodzi o to że tak na sucho jest charakterystyczny dźwięk i wszystko działa jak należy ale gdy

załadujemy magazynek i spróbujemy strzelić kulka blokuje sie gdzieś w środku repliki

szczególną uwagę przykłuła mnie szpara w takim jednym miejscu (nie wiem jak ono sie dokładnie nazywa)

pokaże zaraz na zdjęciach, myślęże to może być tego wina czemu tak sądze?

ponieważ na kartonie od repliki albo w ogóle gdzie indziej nie ma tej szpary może spotkaliście się z podobnym problemem

jak będzie trzeba to podam więcej informacji albo zdjęć. PS ; próbowałem i szukałem coś znaleźć w internecie ale nic.

1573659114557.png

1573659222724.png

Link to post
Share on other sites

Posiadam również DEagle od CG. Oddaj na gwarancje niech ci wymienią gdyż replika się zacina. Kiedyś kupiłem Baby DEagle w militaria i na następny dzień jechałem oddać bo się zacinało. Po 14 dniach wymienili mi na nowy. W tym przypadku replika jest wadliwa i nie ma co samemu gmerać. Gdyby był już używana przez dłuższy czas to wystarczyło by ją wyczyścić porządnie i delikatnie przesmarować. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...