Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Porównanie ML super macaron do flat hop


Recommended Posts

Witam, przeprowadzał może ktoś jakieś testy/porównania gumki ML super macaron i dystansera omega do zwykłego flat hopa z płaskim dystanserem?

Jeżeli tak i wygrał flat hop to prosiłbym o jakieś sugestie dotyczące gumki pod przeróbkę, bo z tego co czytałem to wynika, że zestawy typowo flat hopowe są nie za dobrej jakości.

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites
15 godzin temu, feel napisał:

Nie znalazłem nigdzie na forum informacji o super macaronach, jedynie znalazłem informacje o tym, że gumka od modify jest dobra tylko dystanser w zestawie ma słaby, ale z komorą od maxxa przychodzi omega więc można zmienić.

Pisalem o Super Macaronie kilka razy, w skrocie:

- Krotszy kolnierz niz w zwyklym Macaronie z dodatkowa wypustka wokół (w stylu oringa)

- Dodatkowe boczne wypustki w miejscu trojkata podkrecajacego, nie weszły w okno steelbulla, w sumie nie trzeba ich wycinać, ja to zrobilem w celu sprawdzenia czy nie zaburza to pracy, ale zero zmian. W poszerzone okno, moze wejda.

- Mam wersje 70, nie doszczelnia sie idealnie w komorze Maxx, zwykly Macaron rowniez ma delikatne przewiewy. Nigdy nie miałem 60, ani mniejszych, moze lepiej sie doszczelniaja. Mam na mysli rozrzut 4-5fpsow, przy G&G rozrzut 1,2 fpsy

- Aktualnie przedluzylem okno w lufie, uzywam wykastrowanej gumki zielonej G&G i najdluzszego dystansera z zestawu MaxxModel, ale nie robilem testu porownawczego do Macarona i omegi, na oko leci dalej, ale przy 60-70m przy 7 stopniach na dworze i lufie 363mm, rozrzut na wielkosc kartki A4. Mysle, ze dobrze zrobiony flat, bije ML.

Testy porownawcze zostawiam na jesien jak sie ociepli, bo mam wrazenie, ze gumki sa sztywniejsze.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...