Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karabin snajperski na początek


Recommended Posts

Witam

Chcę  na nowo zacząć przygodę z airsoftem tym razem z trochę większym budżetem. Zaczynałem z repliką od Spartac'a co było niezbyt dobrym wyborem. Szukam teraz repliki karabinu snajperskiego tak do 1700 zł. Replik na rynku jest naprawdę sporo i stąd pochodzi moje pytanie. Co by było najlepszym wyborem w tej cenie? Oczywiście w opcje wchodzi tuning jakiejś tańszej repliki jak VSR-10 Pro od Tokio Marui ,bo latanie z 300 FPS'ami jakoś mi się nie widzi.Chciałbym żeby replika nie była wykonana z jakiegoś taniego plastiku dla tego zastanawiałem się nad Marui.

                                                                                                                                                                                                                             Z góry dziękuje za pomoc.

Edited by LeniwyKrzak
Link to post
Share on other sites

Jeżeli koniecznie musisz zmieścić się w 1700zł
1. AAC T10 1000/1400zł + reszta kasy na tuning
2. BAR10 360zł + reszta kasy na tuning
3. TM VSR 10 okolice 1000zł + reszta kasy na tuning
Te 3 repliki mają standard części VSR więc części jest mnóstwo, zależy ile chcesz wydać na bazę i tuning (kolejność w jakiej wymieniłem repliki nie jest przypadkowa)

Jeżeli możesz dołożyć/dozbierać to polecam SRS 20". W zależności od kursu walut można dorwać tę replikę poniżej 2000zł (395GBP).
Na start wystarczy wymienić sprężynę, reszta części w stocku spokojnie daje radę konkurować z tuningowanymi replikami 

Link to post
Share on other sites

Troszkę mały budżet na porządną snajperkę jeżeli jesteś na snajperkę uparty to -->  post wyżej kolega dobrze piszę chodź dołożył bym jeszcze modify m24 na promocji i zbieranie gotówki na dalsze tuningi . 

A doświadczenia z porządną szurmanką nie posiadasz ,

Więc skłaniał bym Cię ku porządnej szturmówcę (450fps) ewentualnie replicę DMR  (500-550) 

Porządnie złożony szturm na dobrych częściach robi dużo większą robotę i daje więcej frajdy  niż nie wykoksowana snajperka ,zresztą mając snajperkę wypadało by mieć obowiązkowo boczniaka . 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jak zacząłeś przygodę od Spartaca i nie porwała Cię zabawa to przypuszczam, że  jak wydasz te 1700 na "snajperkę" to będzie najgłupsza rzecz jaką zrobisz... 

Nie znam nikogo kto zaczął przygodę z ersoftem od "snajperki" i zostając przy tym rodzaju repliki pociągnął to hobby dłużej niż kilka miesięcy rok i był zadowolony... 

Lepiej kup porządny karabinek, zrób go "pod siebie" i się pobaw. Za taką kasę kupisz porządną replikę która da Ci sporo frajdy i za jakiś czas może dojdziesz do wniosku, że drugą repliką mogłaby być "snajperka"... 

Ciekawe dlaczego Spartac nie był dla Ciebie dobrym wyborem? Słaby zasięg? Słaba celność? Plastikowość? Jak kupisz "snajperkę" za 1700 to będzie dokładnie tak samo jak ze Spartakiem z wyjątkiem tego, że może nie będzie "plastikowa". 

 

Przemyśl to...

Link to post
Share on other sites

Na chłopski rozum - dogadaj się z kimś na strzelaniu i zamień na kilka rund replikami, szturmiak za dmr lub 4-takta.

Zobacz sobie czy w ogóle dasz radę bawić się z wyborówką. To nie jest jak w realu, że masz diametralnie lepszy zasięg i celność niz karabinek szturmowy, a przeciwnicy jak w filmach będą przed Tobą paradować jak zające na strzelnicy. Dobrze złożona replika wyborowa da kilka lub kilkanaście metrów przewagi nad dobrze złożonym aegiem, w praktyce zwykle wygląda to tak że strzelisz raz czy 2, po czym oponent dociśnie cie serią, podbiegnie i wyjmie. Strzelcy wyborowi w asg to albo nowicjusze (którzy, jak opisał thor_, rezygnują po czasie z tego typu repliki lub całkiem ze sportu) albo zapaleńcy, dla których najważniejsza jest frajda płynąca z obsługi tego typu repliki i całej tej otoczki strzelca wyborowego.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...