Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Montaż latarki AKSU


Recommended Posts

Szukam montażu do latarki na aksu. Wiem, że można na izolkę i tak mam teraz, ale i tak szukam czegoś bardziej tactikool ;) Latarka z włącznikiem z tyłu, bez żelowego. Coś co można założyć na suczkowy "tłumik płomienia" z jednej strony i zacisnąć na latarce z drugiej. Standardowe montaże 2-stronne są za duże. Osoby, które rozumieją temat, wiedzą o co mi chodzi :) Najlepiej było by z jakimś linkiem :) 

Link to post
Share on other sites

No i ok. Sprawa chyba rozwiązana. Gdyby ktoś szukał podobnego tematu,  to na FB poradzono mi coś takiego:

https://allegro.pl/oferta/montaz-uchwyt-latarka-laser-na-lufe-adapter-ris-7483450209?snapshot=MjAxOS0xMS0yMlQxNDoyOTo1NC4zNzVaO2J1eWVyOzM3MWExMTRmNGMwYzIzZWVmY2I5MTc1YWFlMmFkMzVlN2I3OTA0YjBlNDFkOTdhMDJhNDRiZWY0MGM5Y2ZiNDc%3D

 

Rzecz zamówiona i zobaczymy jak zadziała :) 

Link to post
Share on other sites

Kontynuując rozwiązanie problemu: montaż przyszedł i okazał się nieco za mały. I na kałacha i na latarkę. Da sie zamontować, ale będę dokupował dłuższe śróbki. Ale jak ktoś potrzebuje to się da. Żeby było idealnie lepsze by były montaże o większej średnicy :) Temat z braku zainteresowania i z powodu rozwiązania problemu można zamknąć :) 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...