Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu rozpocząłem zabawę z ASG. Zakupiłem używaną snajperkę po przeróbce, która ma aktualnie sprawdzone 560 fps. Zastanawia mnie ( choć już sporo poczytałem) ale jednak - czy jestem w stanie wyciągnąć z niej dużo więcej czy może zakupić nową i przerobić nowy zakup. Moim celem jest bdb snajperka. Mój karabin to ASG MB-01 z przedłużoną lufą itd..... Z tego co już wiem to najlepsze są między innymi Tokyo Marui - chociaż by ze względu na jakość wykonania. Proszę o pomoc w ewentualnym wyborze sprzętu jak i jego przeróbce. Mój budżet na ewentualny nowy zakup wraz z przeróbką to 2 - 3 tyś zł może troszkę więcej. Dzięki za ewentualną pomoc i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

dlaczego jak komus sie udalo cos osiagnac to jest odrazu naciagasczem , 399 eur to chyba nie jest duzo ( Modify tez tyle kosztuje )    za cos co strzela prosto z  pudelka   na przyzwoitym poziomie SRS-a za 399 euro nie kupisz czyli to tez sa naciagacze ? 

Edited by matikmat
Link to post
Share on other sites

Może nie jest to naciąganie w bezpośredniej formie, ale repliki od Nowricza nie są takie oh i ah za jakie się je uważa. Fakt, są lepsze niż stockowe repliki i oferują niezłe osiągi prosto z pudełka, ale ustepują na prawdę dopieszczonym konstrukcjom.

Sa repliki do różnych potrzeb, trzeba sobie postawić proste pytania: do czego chcę tą replikę, na jak długo, jakie chce mieć praktyczne osiągi i ile jestem w stanie wydać na części i serwisy.

Jeśli chcemy coś dla samego wyglądania lub do ćwiczeń czy szkoleń i samo strzelanie nie ejst najistotniejsze - bierzemy stock, dowolny jaki nam sie podoba.

Jeśli zależy nam jednak bardziej na strzelaniu i lansie przy okazji, a nie mamy znajomego serwisanta a sami nie potrafimy wbić gwoździa - bierzemy gotową replikę od Pana z Austii albo inny seryjnie podtuningowany produkt. Najbardziej popularne jest to na zachodzie Europy z kilku powodów:

  • ludzie są zamożniejsi więc mogą wydać więcej na start,
  • wygodnictwo oraz braku ogólnej smykałki do grzebania
  • limity fps
  • utrudniony dostęp do części.

Natomiast jeśli chcemy mieć dzidę laserową, to kupuje się stock lub używkę, wybebesza wszystko, ciuła kasiorę i części oraz szuka się  czarownika od snajperek, który nam to ogarnie.

Link to post
Share on other sites
W dniu 5.12.2019 o 16:45, matikmat napisał:

dlaczego jak komus sie udalo cos osiagnac to jest odrazu naciagasczem , 399 eur to chyba nie jest duzo ( Modify tez tyle kosztuje )    za cos co strzela prosto z  pudelka   na przyzwoitym poziomie SRS-a za 399 euro nie kupisz czyli to tez sa naciagacze ? 

Nie mam na celu oczerniać człowieka, który robi biznes bazując na hype z youtube.

Niemniej jednak replika za prawie 2k, która od początku miewa problemy, podejście sprzedawcy do reklamacji - to wszystko powoduje, że moim zdaniem powinno się ich omijać

Można się zastanowic za taką kasę np za niezłą VSR: https://www.sfcairsoft.com/product-page/upgraded-double-bell-vsr-10-real-wood

 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
W dniu 9.12.2019 o 13:21, Mendi napisał:

Może nie jest to naciąganie w bezpośredniej formie, ale repliki od Nowricza nie są takie oh i ah za jakie się je uważa. Fakt, są lepsze niż stockowe repliki i oferują niezłe osiągi prosto z pudełka, ale ustepują na prawdę dopieszczonym konstrukcjom.

Sa repliki do różnych potrzeb, trzeba sobie postawić proste pytania: do czego chcę tą replikę, na jak długo, jakie chce mieć praktyczne osiągi i ile jestem w stanie wydać na części i serwisy.

Jeśli chcemy coś dla samego wyglądania lub do ćwiczeń czy szkoleń i samo strzelanie nie ejst najistotniejsze - bierzemy stock, dowolny jaki nam sie podoba.

Jeśli zależy nam jednak bardziej na strzelaniu i lansie przy okazji, a nie mamy znajomego serwisanta a sami nie potrafimy wbić gwoździa - bierzemy gotową replikę od Pana z Austii albo inny seryjnie podtuningowany produkt. Najbardziej popularne jest to na zachodzie Europy z kilku powodów:

  • ludzie są zamożniejsi więc mogą wydać więcej na start,
  • wygodnictwo oraz braku ogólnej smykałki do grzebania
  • limity fps
  • utrudniony dostęp do części.

Natomiast jeśli chcemy mieć dzidę laserową, to kupuje się stock lub używkę, wybebesza wszystko, ciuła kasiorę i części oraz szuka się  czarownika od snajperek, który nam to ogarnie.

hej 

 

Dawno nie zagladalem na forum , zgadza sie to co piszesz ale wiesz tez ze nawet ze stokowa bar 10 za 100 eur bardzo latwo jest przekroczyc ta cyfre 400 eur i sie nie zblizyc do osiagow  SSG sam ZT kosztuje 130 --- 200 euraczkow . ja sie bilem z myslami ale jako iz lubie dlubac przy replikach ( hobby to nie tylko strzelanie ) to padlo na VSR i nauke , szukanie po forach i zabawe wieczorami , pewnie nigdy nie bede do konca zadowolony bo zawsze mozna cos poprawic nawet jak na gierce strzelasz o 10 m dalej niz reszta graczy to wiesz ze jest cos do poprawy , 

 

DUZO KASY , DUZO DLUBANIA ale i duzo frajdy 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...