Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam! :) 
Po wielu latach użytkowania szturmów, wsparcia oraz snajp gaz/spring doszedłem do wniosku, że to DMR będzie sensownym wyborem.
Baza wybrana : LCT Vss Vintorez
Osiągi które mnie na początek zadowolą: 70-75m w kartke A4
Wychaczyłem już stronke z dość fajnymi informacjami : https://www.srairsoft.com/blog/upgrade-guide-lct-vss-dmr
Teraz kwestia Polskości - Cebula
Budżet 1000zł
mosfet - ascu gen 5 v3(zdobyczny, nowy za darmo) - czy będzie banglał? 
Lufa : propozycje
Zespół pneumatyki - warto zmieniać?
Zębatki : propozycje
komora : warto zmieniać? jeśli tak to na jaką/wystarczająco szczelna?
Guma: Rhop/flat czy inne ustrojstwo/sklepowe gotowe czy drutowane własne?
Silnik: propozycje
Spring: propozycje (marki które wykonują z normalnego materiału a nie plasteliny która traci siłę po miesiącu)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zapytanie odnośnie montażu ( jaskółka )
Która nie wygląda na replice jak jakaś przepuklina i nie psuje jej linii.
Proszę Podlinkować
Uprzedzam pytania - Tak mam PSO-1, Aczkolwiek wolę wrzucić lunete ze stałym x3/x4 z klasycznym krzyżem.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Możecie się również wypruć ze zdjęć waszych zabawek :p 
Z góry dziękuje za wszelakie informacje, zapraszam do dyskusji :)

Link to post
Share on other sites

Lufa: Promyk 6.03 433mm lub PDI.

Pneumatyka: Jak szczelna nie ruszać.

Zębatki: 100:200 lub 100:300, ewentualnie 32:1 ale wtedy tłok ze zwężonymi zębami.

Komora: Czerwona Element, jak stockowa mało szczelna.

Guma: fioletowy Promyk.

Silnik: neodymowy High-Torque, z tańszych czarny z niebieską dupką, z droższych czerwony Element.

Spring: M150 Guarder.

Oryginalne PSO-1 nie pasuje do replik LCT, wieżyczka wadzi o pokrywę komory zamkowej

Edited by Sedoro
Link to post
Share on other sites
W dniu 4.12.2019 o 17:40, Sedoro napisał:

Lufa: Promyk 6.03 433mm lub PDI.

Pneumatyka: Jak szczelna nie ruszać.

Zębatki: 100:200 lub 100:300, ewentualnie 32:1 ale wtedy tłok ze zwężonymi zębami.

Komora: Czerwona Element, jak stockowa mało szczelna.

Guma: fioletowy Promyk.

Silnik: neodymowy High-Torque, z tańszych czarny z niebieską dupką, z droższych czerwony Element.

Spring: M150 Guarder.

Oryginalne PSO-1 nie pasuje do replik LCT, wieżyczka wadzi o pokrywę komory zamkowej

Lufa Lambda Five 6.05 AEG  430mm
Pneumatyka zostaje 
Zębatki https://gunfire.com/pl/products/komplet-stalowych-kol-zebatych-cnc-low-noise-high-torque-100-300-1152214523.html#close?
Komora póki co zostanie/ew. wleci któraś z zaplecza
guma - https://gunfire.com/pl/products/gumka-hu-70-aeg-niebieska-1152217808.html
Silnik - https://gunfire.com/pl/products/silnik-tornado-f1-high-torque-gen-2-krotki-1152209299.html
Spring: M150guarder/tornado
+ Sorbopad Bore Up 1/8 " 70 degrees
Może być czy coś byś zmienił (większość rzeczy które wymieniłeś są niedostępne - jakieś alternatywy?)

Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, Driver2503 napisał:

Obowiązkowy flathop ;] i 0.40-0.45-tki Zależnie od limitów dmr  na polach .

 

Wleci flat od maple leaf - kulki dobiore pod zasięg i J 

Docelowo wlatuje też cylinder typ 0 od modify

Edited by KaplanWszechobecnejEnergiiDuchowej
Bo tak
Link to post
Share on other sites
W dniu 6.12.2019 o 15:42, Driver2503 napisał:

Wymagania widzę masz spore , rozważ lufe 6.01 ,delikatny wzrost fps  swoje zrobi   . pneumatyka mniejszym obciążeniem się odwdzięczy żywotnością ;-) 

Jeśli chodzi o lufe przystałem na lambde five 6.05 z uwagi na mizerną jakość kulek, uzywam tylko bls a niestety ostatnio lecą z jakością - więc 6.01 byłoby ryzykownym posunięciem:/ 

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, KaplanWszechobecnejEnergiiDuchowej napisał:

Jeśli chodzi o lufe przystałem na lambde five 6.05 z uwagi na mizerną jakość kulek, uzywam tylko bls a niestety ostatnio lecą z jakością - więc 6.01 byłoby ryzykownym posunięciem:/ 

Aż tak jakość nie spada żeby kulki przez 6.01 nie przechodziły zresztą jest wiecej typów które bez problemu przez te lufe przechodzą . 

Od biedy możesz nabyć najkrótszą  lufe edgi i zrobić z tego siewnik 

Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, Driver2503 napisał:

Aż tak jakość nie spada żeby kulki przez 6.01 nie przechodziły zresztą jest wiecej typów które bez problemu przez te lufe przechodzą . 

Od biedy możesz nabyć najkrótszą  lufe edgi i zrobić z tego siewnik 

Niestety braki w dostępności towaru pozostawiają mi maly wybór w lufach..

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
W dniu 8.12.2019 o 20:15, KaplanWszechobecnejEnergiiDuchowej napisał:

Jeśli chodzi o lufe przystałem na lambde five 6.05 

Mam lambd'e one 6.01 w czterotakcie i skupienie jest naprawdę świetne, nawet nie myślałem, że poprawa skupienia będzie tak znaczącą względem standardowej lufy. Oczywiście nie jestem w stanie dać głowy za tą firmę na podstawie jednego egzemplarza . Nie wiem jak inni użytkownicy oceniają te precki, ale np mi z autobotem silikonowym kulka leci ( przy bezwietrznej pogodzie , warunki idealne) prosto praktycznie do ostatniego metra maksymalnego zasięgu... Także na podstawie swojego doświadczenia szczerze polecam. Trzeba tylko pamiętać, żeby po strzelaniu bardziej intensywnym wyczyścić lufę i wszystko powinno być ok. Poszukaj jeszcze innych opinii na ten temat, żeby się upewnić ... Oczywiście mogło być tak , że poprostu miałem szczęście , a większość ludzi klnie na Lambdy ;) .

Link to post
Share on other sites
25 minut temu, sjzmisiek napisał:

Mam lambd'e one 6.01 w czterotakcie i skupienie jest naprawdę świetne, nawet nie myślałem, że poprawa skupienia będzie tak znaczącą względem standardowej lufy. Oczywiście nie jestem w stanie dać głowy za tą firmę na podstawie jednego egzemplarza . Nie wiem jak inni użytkownicy oceniają te precki, ale np mi z autobotem silikonowym kulka leci ( przy bezwietrznej pogodzie , warunki idealne) prosto praktycznie do ostatniego metra maksymalnego zasięgu... Także na podstawie swojego doświadczenia szczerze polecam. Trzeba tylko pamiętać, żeby po strzelaniu bardziej intensywnym wyczyścić lufę i wszystko powinno być ok. Poszukaj jeszcze innych opinii na ten temat, żeby się upewnić ... Oczywiście mogło być tak , że poprostu miałem szczęście , a większość ludzi klnie na Lambdy ;) .

Dude.. to było 3 lata temu, nie nabijaj odpowiedzi na starych tematach..

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...