Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

W dniu 4.12.2019 o 16:50, thor_ napisał:

Jak jest tu ktoś z ich "środowiska" niech nawet nie próbuje ich bronić...

To nie moje środowisko, ale niby przed czym miałby ich ktokolwiek bronić, jak nie zrobili nic złego? Mieli pewnie wszystko dogadane z Dyrekcją. No może kwestia rzucania petard w szkole, ale nie wiemy co było dokładnie dogadywane.

A to że Dyrekcja nie poinformowała żadnych służb i nauczycieli, a Ci rodziców i uczniów to zupełnie co innego.



Wiem że w Lublinie Airsoftowcy chodzą do szkół na szkolenia/pokazy i jest to postrzegane jako pozytywne promowanie Airsoftu.
Link to post
Share on other sites

Czym innym jest "szkolenie/pokaz" a czym innym symulowanie ataku na placówkę... Skoro nie mieli 100% pewności, sami nie zadbali o informacje i kontakt z reszta grona pedagogicznego w tej kwestii a tylko uzgodnili coś z jedną osoba to są debilami i tyle

 

Link to post
Share on other sites

Nie - kiedyś było betonowe - i ten beton o dziwo potrafił jakąś tam trzymać "pieczę" nad nowymi z głupimi pomysłami. Od jakichś 10 lat każdy sobie i coraz częściej jest "tak wesoło"... Niestety kolejne "pokolenia" będą obarczone cywilizacyjnym ogłupieniem jeszcze bardziej...

 

Link to post
Share on other sites

Dzieje się tak dlatego, że młodzi nie chcą czerpać już dawno spisanej wiedzy - myślą, że wiedzą lepiej. Co za tym idzie powielają błędy, które już ktos dawno temu przerobił. 
Kiedyś zaczynając zabawę z Airsoftem przy nikłym wyborze czegokolwiek, zaczynało się od zbierania wiedzy - tu na forum; bo niczego innego nie było. W tym też miejscu padały głupie pomysły szybko zresztą prostowane przez starych airsoftowych pierników. Dzięki, takiemu wychowaniu (wobec zresztą wielu stawało okoniem) nikt głupot nie odpierdzielał.

Dziś natomiast wystarczy pójść do sklepu, których jest mnóstwo, lub zamówić przez neta co się tylko podoba i heja do lasu... Kto będzie tracił czas na pogłębianie wiedzy związanej z tą zabawą. 

Link to post
Share on other sites

Dokładnie, plus do tego spowodowane mega postępem technicznym i informacyjnym ogłupienie kolejnych pokoleń... Z jednej strony niby dostęp do wszelkiej informacji itp, a drugiej postępujące zidiocenie cywilizacyjne... Po co pomyśleć i zapytać skoro już wszystko widziałem i czytałem... 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...