Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witajcie,

Jest może ktoś odważny kto testował chiński układ z linku poniżej?

https://www.aliexpress.com/item/4000145463667.html?spm=a2g0o.home.15002.1.1c4f2c25lskMX9&gps-id=pcJustForYou&scm=1007.13562.130102.0&scm_id=1007.13562.130102.0&scm-url=1007.13562.130102.0&pvid=1053cb37-8aa6-48ef-ae9f-9171a384cfed

Wiadomo że PERUN to to nie jest ale może być ciekawą tanią alternatywą.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Po testach w terenie stwierdzam że układ spełnia swoje zadanie. Przyjemna reakcja na spust, na singlu zawsze pełny cykl wykonuje, zabezpieczenie przed zbytnim rozładowaniem baterii działa bezproblemowo. Minusem niektórym może być to że najlepiej okablowanie wyprowadzić na przód wykorzystując ten układ.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
17 godzin temu, Luderson napisał:

siema

też się nim interesuję ale się boję kupić :D

można wiedzieć co masz za config ? silnik ? itp

Stara m16 PJ, jak ostatnio mierzyłem wypluła ciut powyżej 400fps-ów. Akurat wtedy jak testowałem to był silnik ten najtańszy od specny HT i lipo 7,4V. Z założenia było to kupione aby reaktywować tą replikę i swoją rolę spełnia. Testowałem aktualnie tylko na jednej strzelance więc jeszcze nie mogę się wypowiedzieć co do trwałości. Ale parę wniosków wyciągnełem:

- przy zmianie z single na auto i odwrotnie jest krótkie piknięcie informujące;

- tak samo przy podłączeniu mamy krótką "melodyjkę", z tego co czytałem to informacja że układ działa poprawnie;

- zabezpieczenie przed zbytnim rozładowaniem lipo działa, może nawet ciut za szybko, ale jak wykryje zbyt niskie napięcie nie strzelisz więcej i informuje Cię pikaniem co chwilę;

- przy montażu pasuje idealnie w miejsce starej kostki stykowej;

- schemat połączenia podany przez producenta możesz wywalić do kosza, mi osobiście się nie przydał bo był dziwnie rozrysowany;

- warto podumać trochę nad tym jak okablowanie wyprowadzić, jeżeli to zrobisz łopatologicznie to w jednym miejscu w GB będą obok siebie 4 przewody :D

To tyle z takich wniosków co przychodzi mi do głowy, aktualnie więcej  czasu mam to planuję dalej reaktywować tą replikę, może jak będzie finalnie skończona i się zbiorę w sobie to napiszę trochę obszerniejszą recenzję :)

Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, Luderson napisał:

a jeszcze pytanie, pytania ;)

można wyłączyć to zabezpieczenie przed rozładowaniem lipo ?

jak wtedy się zachowuje replika ?

aż 4 kable? w którym miejscu ?

Co do zabezpieczenia to nie szukałem zbytnio ale nie widziałem raczej takiej opcji. Jak zabezpieczenie zadziała to replika po naciśnięciu spustu nie strzela po prostu i tyle.

Już nie pamiętam jak to dokładnie było bo lutowałem to w styczniu ale jakoś w pomiędzy układem a zębatkami to robiło się najciaśniej. Warto poświęcić sobie trochę więcej czasu na to. Postaram się wieczorem wrzucić układ połączenia tego po mojemu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...