Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

L96A1 / Kar98k do celów rekreacyjno-dekoracyjnych


Recommended Posts

Cześć,

mam dwa ulubione karabiny - L96A1 w wersji Arctic Warfare oraz Kar98k, które chciałbym posiadać. Z racji UoBiA itd. chciałbym zapytać o repliki ASG. Interesuje mnie wierność z oryginałem w zakresie materiałów, wagi i funkcjonalności - żeby nie pojawiał się plastik tam gdzie być nie powinien. Dodatkowym atutem byłaby możliwość rekreacyjnego strzelania do puszek, więc fajnie byłoby trafić w duży cel na 20m. Jeśli ktoś byłby uprzejmy mi doradzić jakąś replikę w rozsądnej cenie to byłbym bardzo wdzięczny. Szukałem w internecie sam, ale nie chcę się nadziać na jakieś tanie plastiki - nie wiem jakich firm szukać. Osiągi nie muszą być kosmiczne, nie będę z tego strzelał sportowo ani w ASG - do strzelania precyzyjnego mam wiatrówki. Chodzi o zabawę - głównie z bolt-action. Dziękuję z góry za odpowiedzi!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

W replice z linku plastikowe są: osada, magazynek i obudowa zespołu spustu (i chyba sam spust też, albo tylko jego bezpiecznik). 

A co do mauserów, jest kilka opcji:

1. Jeśli tylko na ścianę to nada się replika od boya. Karabin jest na łuski, od biedy do postrzelania przy grillu. Są dwie wersje: z plastikowym drewnem i drewnianym drewnem. Tylko rynek wtórny.

2. Tak jak wyżej, Snow wolf.

3. I najdroższa opcja to wszystkie markowe, np. Marushin, Tanaka. 

 

Rozważałeś Denix'a, jeśli ma być tylko na ścianę? Drewno + metal. Nie strzela.

Edited by luki527
Missclick
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...