Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[~350 PLN] Alternatywa dla CM.028


Recommended Posts

Cześć,

jak zły dział to proszę o przeniesienie do "Jak zacząć". Chciałem rozeznać rynek w zakresie replik elektrycznych - interesuje mnie budżetowy karabinek lub pistolet maszynowy.

Przeznaczenie: rekreacyjne strzelanie do tarczy/gongów/puszek.

Budżet: ok. 350zł

Strzelam kpn, ale żeby się nie znudzić chciałem sobie kupić coś do zabawy leśnej. Z materiałów, które wyczytałem i obejrzałem wynika, że MP5 Galaxy i CM.028 są najlepsze w tym budżecie. Problem w tym, że nie podoba mi się CM.028 (plastikowa imitacja drewna no i nie lubię kałachów). Chciałem już kupić MP5, ale okazało się że z filmowych 300zł zrobiło się na przestrzeni lat 600zł. Czy są jakieś nowe modele, które zmieszczą się w tym budżecie? Najchętniej bym przyjął coś imitującego wyrób H&K, AR-15, ostatecznie AK 74 ale w całym polimerze. 

Podoba mi się CM.515, 506 może być od biedy 520/SRT-08 lub JG067 M5-S6.

Dziękuję za pomoc. Jeśli te repliki to crap totalny to ostatecznie kupię cm.28 albo oleję temat i dołożę sobie do czarnoprochowca.

Link to post
Share on other sites

Wygląda na to że ta MP5 pd JG to replika dla mnie. Dziękuję bardzo za odzew! Chyba jeszcze spróbuję wyczaić tego G&G gdzieś w sklepie i pojadę pomacać - na zdjęciu wygląda bardzo plastikowo, ale na youtube jest trochę lepiej. Tak czy siak MP5 sprawia najbardziej realistyczne wrażenie, a o to mi chodziło. Dzięki za rady!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...