Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Wybór M4, powiedzmy, że z wysokiej półki z budżetem 4000-6000zł. Widzę, porównania dla różnych modeli na forum, ale wątki raczej stare. Co warto kupić w 2020, jeśli szukamy repliki na lata. Wyraźnie, piszę replikę, bo stawiam na wybór modelu najbliżej podobnego do M4.

Wstępnie gdzieś myślę o Tokyo Marui lub Inokatsu ale jestem otwarty na inne propozycje. Oczywiście GBB, jest opcją, alternatywą dla AEG, co zostanie wybrane, to jeszcze nie wiadomo.

Ktoś, coś poleci ze swoich doświadczeń lub doświadczeń znajomych?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Pierwsze serie miały sporo problemów, zgadza się, ale z tego co widzę naprawili swoje błędy w nowych konstrukcjach . Masz rację co do tego, że nie miałem tego w rękach, zakładam, że Ty miałeś taką możliwość skoro się wypowiadasz... Masz jakieś konkretne dane odnośnie ilości wadliwych i dobrych replik tej firmy? I z której serii były? Czy tylko swoje doświadczenia i kilka postów niezadowolonych ludzi z internetu? Czy wszyscy zadowoleni ludzie z tej repliki też wypowiadali się w tematach które czytałeś? No jakoś nie sądzę. Jeszcze upadłości nie ogłosili, ba ma wyjść AK w tym systemie z ich stajni. Nie ważne...

Wracając do tematu z gazowych replik najlepsze byłoby m4 TM i gdzieś mi się obiło o uszy, że GHK jest całkiem dobre. Osobiście miałem gbb M4 KJW v.1 i gdyby nie słabej jakości body poleciałbym "na lata" . Było bardzo dobre pod względem kultury pracy i osiągów ale body znalowe to padaka. Po roku do wymiany.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...