Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich czytających ten post, oraz pozostałych. Ja tylko z krótkim pytaniem... Czy ktoś z tutaj obecnych posiada replikę SSP1 od Pana N.? Sprawa wygląda prosto... Poszukuję boczniaka do lasu na CO2. Wpadła mi w oko właśnie SSP1... Dlatego chciałbym posłuchać, poczytać Wasze opinie na temat tego boczniaka. Chyba, że jesteście w stanie polecić mi inną opcje, to także chętnie poczytam mądrzejszych ode mnie na ten temat. Dodam tylko, że poszukuje boczniaka tylko do „lasu” jako boczniak do „set’u” z czterotaktem. Do CQB posiadam inny set. Do dzisiaj biegałem z „cymo berettą” Ale nadszedł czas na zmiany i poszukuje czegoś „porządnego”. Wstępny wybór padł na SSP1 od Novritscha, ponieważ czytając opinie, wypada on względnie dobrze w swojej skali cenowej. Zachęciło mnie także to, że są łatwo dostępne części. Proszę o doradzenie w podjęciu wyboru...

Zapytam wprost... warto?

Pozdrawiam serdecznie. 

Link to post
Share on other sites

Siemanko, kupiłem używane SSP1 na gwarancji, było używane chyba rok czasu. Zabawka ciekawa, fajnie kopie po łapie, pobawiłem się z 2-3 miesiące i nie chciała działać. Wysłałem do Novritscha na serwis i dostałem nową sztukę. Testowałem jak na razie tylko w domu, w niedziele jadę na strzelanie i tam sprawdzę jak lata nowa sztuka :) ogólnie jak bawiłem się poprzednią to w postać spokojnie trafisz na 50 metrów jak umiesz wycelować z klamki. Na 1 kapsule co2 wystrzela około 2-3 magi. Zależy od temperatury. Nie syfonuje, strzały są mocne i solidne. Jak bym kupował teraz to tylko i wyłącznie nowy, nie baw się w używki bo szkoda czasu i nerwów ;) 

Link to post
Share on other sites

@limoneq Jak już ten SSP1 tak Ci się podoba. Mi też. Też się czaiłem na niego. Ale poczytaj tego szjsbuka, bo u nas chyba mało popularna replika i nikt Ci tu za dużo informacji nie udzieli na temat. https://www.facebook.com/groups/1594944873948819/?multi_permalinks=2397436647032967%2C2397533273689971%2C2402971673146131%2C2405142122929086%2C2405305849579380&notif_id=1579321095135281&notif_t=group_activity

Dużo uwag co do wykonania, niezawodności, awaryjności itd.. I mi przeszło. Są lepsze pizdolety ASG do kupienia. Jakie ? Co kto lubi, czego oczekuje? Wygląd ? Funkcjonalność ? Niezawodność ? Osiągi ? Zgodność z oryginałem ? Jak czytam na grupie "miłośników" SSP1. To tak nie do końca spełnił on ich marzenia :)

 

 

Link to post
Share on other sites
W dniu 24.01.2020 o 08:30, Trybik152 napisał:

Siemanko, kupiłem używane SSP1 na gwarancji, było używane chyba rok czasu. Zabawka ciekawa, fajnie kopie po łapie, pobawiłem się z 2-3 miesiące i nie chciała działać. Wysłałem do Novritscha na serwis i dostałem nową sztukę. Testowałem jak na razie tylko w domu, w niedziele jadę na strzelanie i tam sprawdzę jak lata nowa sztuka :) ogólnie jak bawiłem się poprzednią to w postać spokojnie trafisz na 50 metrów jak umiesz wycelować z klamki. Na 1 kapsule co2 wystrzela około 2-3 magi. Zależy od temperatury. Nie syfonuje, strzały są mocne i solidne. Jak bym kupował teraz to tylko i wyłącznie nowy, nie baw się w używki bo szkoda czasu i nerwów ;) 

Dziękuję za odpowiedź kolego. 

U mnie w grę wchodzi tylko i wyłącznie kupno nówki sztuki, nie wchodzę w żadne używki. Tak jak mówisz, szkoda mi nerwów i czasu na używki. 

9 godzin temu, Rych33 napisał:

@limoneq Jak już ten SSP1 tak Ci się podoba. Mi też. Też się czaiłem na niego. Ale poczytaj tego szjsbuka, bo u nas chyba mało popularna replika i nikt Ci tu za dużo informacji nie udzieli na temat. https://www.facebook.com/groups/1594944873948819/?multi_permalinks=2397436647032967%2C2397533273689971%2C2402971673146131%2C2405142122929086%2C2405305849579380&notif_id=1579321095135281&notif_t=group_activity

Dużo uwag co do wykonania, niezawodności, awaryjności itd.. I mi przeszło. Są lepsze pizdolety ASG do kupienia. Jakie ? Co kto lubi, czego oczekuje? Wygląd ? Funkcjonalność ? Niezawodność ? Osiągi ? Zgodność z oryginałem ? Jak czytam na grupie "miłośników" SSP1. To tak nie do końca spełnił on ich marzenia :)

 

 

@Rych33 Masz rację, podoba mi się styl i wykonanie zewnętrzne SSP1. Dzięki za info z tym szajbukiem, jak zostanę dołączony do grupy, to zaraz biorę się za czytanie. Wiem, że jest ona u nas dość mało popularną repliką, chodź chciałem spróbować się czegokolwiek dowiedzieć, ponieważ u mnie w okolicy nikt nie posiada jej i nawet nie mam możliwości "pomacania" jej na żywo... 

Hmmm, wiadomo, że są lepsze i wyższe półki cenowe itd itd... Ja dotychczas używałem "cymo beretty" z lipo, bo nie potrzebowałem więcej. Teraz poszukuję czegoś najlepiej na CO2, bo jakoś do GG nie jestem przekonany.... Interesowała mnie 1911 od KWC, słyszałem, że wykonanie jest w porządku, osiągi w miarę okej.. Lecz problemem jest z dostępnością części.

Do SSP1 zachęca mnie to, że wszelkie części są dostępne na stronie u producenta i łatwe do ściągnięcia, nie trzeba tego szukać, bawić się itd....

Może ktoś byłby w stanie mi polecić coś innego niż ta SSP1, w podobnej półce cenowej. Jeśli będzie to ciekawa opcja i polecana, to w grę może ostatecznie wejść wersja na GG. Od razu mówię, że w ARMY chyba wchodzić nie chcę.

Dziękuje bardzo za zainteresowanie, pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites
21 godzin temu, limoneq napisał:

SP1 zachęca mnie to, że wszelkie części są dostępne na stronie u producenta i łatwe do ściągnięcia, nie trzeba tego szukać, bawić się itd....

Może ktoś byłby w stanie mi polecić coś innego niż ta SSP1, w podobnej półce cenowej. Jeśli będzie to ciekawa opcja i polecana, to w grę może ostatecznie wejść wersja na GG. Od razu mówię, że w ARMY chyba wchodzić nie chcę.

Dziękuje bardzo za zainteresowanie, pozdrawiam 

Ten cały norwicz to kjw kp-06

Może inne repliki tej firmy Ci podejdą ?

Strzelałem z kwc 1911 osiągi to ma eleganckie tylko że dostępność magazynków powala ;/ 

Link to post
Share on other sites
W dniu 26.01.2020 o 07:12, Driver2503 napisał:

Ten cały norwicz to kjw kp-06

Może inne repliki tej firmy Ci podejdą ?

Strzelałem z kwc 1911 osiągi to ma eleganckie tylko że dostępność magazynków powala ;/ 

Teraz to ja się całkowicie zmieszałem. A może ktoś coś polecić, coś, co można naprawić, jeśli się rozleci, do czego są dostępne części?

Przychyliłem się teraz do zakupu KWC 1911, lecz nadal mam wahania co do tego, ponieważ tak jak wspomniałeś, z tego co słyszałem, to jest ciężko z częściami i teraz pytanie co wtedy. 

Ktoś coś? Jakieś pomysły, propozycje?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...