Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cm028 - PROBLEM


Recommended Posts

Witam wszystkich!

Mam problem z moją cymka 028. Kupiłem ją z jakieś 3 miesiące temu. Już na pierwszej strzelance z repliką było coś nie tak. 

Na ogniu ciągłym strzela lecz z przerwami.. wystrzeli kilka/kilkanaście kulek  później puste strzały i znowu wystrzeli kilka kulek.

Na ogniu pojedynczym ten problem też występuje lecz zdecydowanie rzadziej.

Po pierwszej strzelance wysłałem replikę na serwis do sklepu w którym ją zakupiłem. Po "sprawdzeniu" było niby wszystko okej... Ale nie bylo.. działała może normalnie przez 30-40 minut strzelanki a później znowu to samo.

Problem występuje na hicapie od cymy który dostałem w zestawie z repliką. Dokupiłem również mida od cymy.. z tym magazynkiem jest taki problem ze podawał przez kilka minut teraz nie pobiera w ogóle kulek.

Poradzicie mi co może być tego przyczyną.

Dodam że nie rozbierałem nigdy repliki ale myślę że gdybym wiedział co jest przyczyną tego, że replika tak działa to napewno doszedł bym do tego jak to naprawic/ wymienić. Myślę, że nie ma sensu wysyłać jej ponownie na serwis do sklepu bo znowu zmarnuje 3 tygodnie nim replika do mnie wróci a problem nie będzie rozwiązany.

Czekam na jakieś sugestie. Pozdro ;)

 

Link to post
Share on other sites

Może to być problem z kulkami. Miałem podobnie w magazynkach cymy , kulki Specna podawały mi b dobrze natomiast Rokets już bardzo słabo z przerwami lub w ogóle. 

Narazie obstawiam ten problem jeżeli się nie wykaśni , można szukać problemu w komorze hop up. 

Daj znać jak dojdziesz do przyczyny problemu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...