Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AEG SRT-05 dedykowany akumulator


Recommended Posts

Cześć,

Na wstępie wspomnę, że jestem nowicjuszem, zaledwie parę gier plenerowych. Nie mam jakiegoś wybitnego sprzętu i tutaj pytanie odnośnie akumulatora w zestawie 8.4v 1200 NiMH czy mogę kupić jakiś mocniejszy w sensie np 11.1v ?

Problem mam, że kulki wolno wylatują na automacie w porównaniu z innymi z którymi gram, a sprzęt mają podobny.

Link to post
Share on other sites

Nie porównuj swojej repliki do innych gdy nie wiesz jakie konkretnie modele mają inni. Byc może ich repliki były tuningowane. 

SRT to słaby sprzęt, nie nazwałbym tego nawet repliką. 

Kup wydajne lipo 7,4V marki Zippy, Turnigy, GensACE lub DualSky. Pojemność taka aby akumulator zmieścił się w miejscu w którym go trzymasz w replice - patrz na wymiary.

Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, hadesiak1 napisał:

Nie porównuj swojej repliki do innych gdy nie wiesz jakie konkretnie modele mają inni. Byc może ich repliki były tuningowane. 

SRT to słaby sprzęt, nie nazwałbym tego nawet repliką. 

Kup wydajne lipo 7,4V marki Zippy, Turnigy, GensACE lub DualSky. Pojemność taka aby akumulator zmieścił się w miejscu w którym go trzymasz w replice - patrz na wymiary.

Okey dzięki, co do ich karabinu to wiem że nie mają tuningu bo to kumple, tak wiem mogłem sprawdzić ich baterię na swoim. Skoro mówisz że  7.4v gdy dedykowana jest 8.4v to czy mogę 11.1v ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...