Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ja w to z rok gralem, nawet moda zrobilem (M1887, Winchester lever gun, zamiast desertów zrobilem 2 Peacemakery, zamiast Shotguna był "trench gun" a zamiast granatnika zrobilem Tater cannon). Lubilem biegac z AUG oraz MP5, teraz po formacie kompa pisze ze File Corrupted please check virus scan (a kompa chyba jechalem 4 razy anty wirami różnymi i robilem format C 2 razy i nic nie dalo). Swoją droga- Soldat jest super gra

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 5 months later...

Kocham ta gierke a szczegolnie jej mozliwosci prostego modyfikowania praktycznie wszystkiego. Gram w sumie juz prawie 5 lat ale z dlugimi przerwami. Z serwerow polecam "Avarax R/S pwnage!". Jest to jeden z kilku serwerow na ktorym glownie gra sie na mapach 2D z CS'a i gdzie skill graczy tez jest dosyc wysoki. Teraz juz zadko gram bo pojawily sie symulatory takie jak Armed Assault (uwazana za najrealistyczniejsza gre dotychczas, tak ze wszelkie BF2 i CoD4 to sa po prostu smiecie)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ja sobie zagrałem i gra nawet fajna ale jedna rzecz jest zła , jak w każdym multiplayerze początki są trudne.

Tylko pojawiasz sie na planszy i juz cie zabijaja.

Na poczatku nie mogłem ogarnąć o co w tym wszystkim chodzi.

W dwa dni już można sie nauczyć jakos w miare grać:D

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Kosmiczna gra i dobra na wyładowanie nerwów ;d. mój kolega nie może wyrobić jak w to gra, a najlepszy dla niego jest tryb berserk. gra jest fajniejsza z modami-szczególnie polecam przerobić plik z ustawieniami broni, wtedy rozgrywka jest bardziej dynamiczna i realistyczna. gdyby ktoś chciał mój mod to proszę pisać na xenon500@op.pl mogę tez dodać inny interfejs i skiny.

pozdro...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...