Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Porównanie producentów


Recommended Posts

Planuje zakup kilku rzeczy - ładownic do krótkiej i długiej broni, worka zrzutowego, jakiegoś cargo, ładownica na staze i mam dylemat co do producenta. Zastanawiam się pomiędzy Currahee, Husarem czy jakiś innym znanym producentem, jakimś może MIWO, a ewentualnie GTG czy też GTW czy innym prywatnym krawcem.

 

Nie chcę żadnej chińszczyzny, materiał tylko Cordura i multicam.

 

Cenowo najkorzystniejszej wbrew pozorom wypada CRH, najgorzej GTG i prywatni krawcy i firmy typu Direct Action czy inne firmy nastawione na zachodni rynek czy przetargi, przy czym Miwo np. podałem przez sentyment.

 

Głównie zależy mi na dobrym trzymaniu magów w ladownicach, by nie latały w paskach molle (pas z wąskimi molle a'la pasy w typie Senshi), na trwałości i by cena była adekwatna do zakupionego towaru.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Husar jest trochę przekombinowany moim zdaniem. Mam ich plejta (trzecia kamizelka z tej firmy), miałem kieszenie i... tak trochę jest "za bardzo" dizajnersko.

Currahee ze starszej serii ("klasyk") ma zajebiście przystępne ceny. Nowsze wypusty to zrzynka z Crye - droższe, ale bardzo dobrze odszyte. Ergonomią przemawia do fanów Crye ;)

MIWO to taki regres na obecną chwilę. Raczej bym się nie pchał, jeżeli nie masz rekonstrukcyjnych sentymentów.

Direct Action plasuje się zajebiście (mam i miałem sporo ich zabawek), tylko są diabelnie drodzy :/ Warto rozważyć przy nadmiarze gotówki ;)

Rozejrzałbym się jeszcze za kieszeniami Templars Gear.

Link to post
Share on other sites

No CRH seria klasyk ma dobre ceny, aczkolwiek patrząc teraz na ładownice to jednak nowsza-drozsza seria jest bardziej ergonomiczna.

 

Templara widziałem i też go biorę pod uwagę, tak samo jak Neptune Spear.

 

Szukam też szpeju od Red Rover w MC, gdzieś coś?

Link to post
Share on other sites

Napisałem.

 

Człowiek ma za duży wybór i przez to nie wiadomo na co się zdecydować... 

A tak na serio to Husara i Miwo skreślam z tej listy, zastanawiam się nad GTG i CRH, no i RR ale w konfiguracji nie z pasem 50mm a normalnym CQB. No i polecają mi Shooters Factory

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...