Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Uszczelka górna stykająca się z cylinderkiem blowbacku była wymieniana? Jeśli tak to zobacz czy różni się wysokością od tej standardowej. Kiedyś do beretty we kupiłem mag marui i ta uszczelka, która wystaje koło szczęk była niższa od tych w magach we, kupłem uszczelkę kjw która wystawała niecały 1mm bardziej- lepiej uszczelniał się system i lepiej wszystko pracowało. Może same szczęki mają trochę inną budowę bo to w ten kawałek plastiku od szczęk wchodzi ta uszczelka stykająca się z cylinderkiem bb unitu i może ta wysokość uszczelki być inna. To bardzo wpływa na całą pracę układu. Porównaj części stockowe z wymienionymi to może rozwiążesz problem. Btw replika przeczyszczona i nasmarowana?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Dobra... Znalazłem powód.
Zbijak, czy tam spłonka w magazynku siedzi głębiej niż powinna.
Odkryłem to dopiero wsadzając magazynek do glocka we, gdzie replika wydawała ciche pyknięcie i nic poza tym.
Wie ktoś jak zbijak w zaworze wykręcić?

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Musiałbyś wymienić cały zaworek, jeśli siedzi za głęboko to może być zaworek z innej repliki. Jeśli to taki sam zaworek to może uszczelka army przy wkręcaniu za bardzo się odkształciła i wszystko siedzi głębiej. Wymień uszczelki albo kup używany zaworek od podobnej konstrukcji. Wystaw na giełdzie ogłoszenie to może kupisz za grosze od kogoś kto wymieniał zaworki na te o większej przepustowości.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...