Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsze ładowanie


Recommended Posts

Witam, na wstępie powiem, że jestem całkowicie nowy w świecie airsoftu i byłbym wdzięczny żebyście komentowanie mojej wiedzy i airsoftowej inteligencji schowali do kieszeni ;). Wczoraj kupiłem cm.028 i teraz mam dylemat, czy w zestawie dostaję się naładowaną baterię czy muszę ja podładować. Jeszcze powiem, że próbowałem już strzelać i jedna kulka wystrzeliwała normalnie, a pozostałe już nie. Z góry dziękuje za wszystkie napisane odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

W zestawie masz akumulator, który ma tzw. efekt pamięciowy i niestety aby dobrze służył musi być rozładowany przed ładowaniem. Potem ładowanie do pełna. Nie baw się w doładowywania. Za mocne rozładowanie też szkodzi akumulatorowi. Tak samo one cechują się samorozładowaniem. Jak leżą to z czasem tracą energię. Może się okazać, że jak na pół roku zostawisz akumulator to on sam się rozładuje bardziej niż wolno. Jak ci wpadnie wolna kasa to najlepiej pomyśleć nad zakupem akumulatora litowo-polimerowego i ładowarki mikroprocesorowej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...