Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pytanie o ASGear


Recommended Posts


Czołem!

Chciałem się zapytać czy ktoś z obecnych ma może jakieś doświadczenia ze sklepem ASGear. Szukając na necie pewnej konkretnej repliki natknąłem się na ich stronę. Od razu zaświeciło mi kilka sporych czerwonych lampek, np. cena repliki była o wiele niższa niż w innych sklepach (patrząc na cenę z Taiwangun, ok. 300zł i 500zł na trwającej tam aktualnie promocji), nic nigdy wcześniej o tym sklepie nie słyszałem, nic o nich nie mogłem znaleźć na necie, ich asortyment replik jest... powiedzmy po prostu niewielki, no i strona była zrobiona z pomocą portalu Wix. Stąd też pytanie, czy ktokolwiek mógłby mi szybko zweryfikować tą stronę? W tej cenie replikę mogę już praktycznie zamawiać, a np. z Taiwanguna będę musiał jeszcze trochę pozbierać, dlatego bardzo mi na tym zależy.

Swoją drogą, replika to MG42 od AGM. Owszem, wiem że chińczyk, ale znalazłem na necie wiele pozytywnych opinii odnośnie tej repliki, i chyba żadnej negatywnej, więc jestem skłonny zaryzykować. Jeśli ktoś byłby mi w stanie coś powiedzieć o tej replice z własnych doświadczeń również będę bardzo wdzięczny.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc!

Edited by Tarcza
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...